Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki megtudná normálisan...

Valaki megtudná normálisan fogalmazni mi értelme van a gyerekvállalásnak?

Figyelt kérdés

-Nincs idő semmire sem

- Állandó a hangzavar

- A férfi dolgozik, mint a hülye , hogy eltartsa a családot

- A nő teste megváltozik , és azzal nyugtatják magukat , hogy megérte ezt az áldozatot

- Tönkremegy a szexuális élet , vagy már csak testvérprojektnek nevezik az együttlétet , ami kb szánalmas

- A közös nyaralások halálra vannak ítélve , főleg ha pici gyerekkel mennek

- Egy romhalmaz a kapcsolat , de a legtöbb nő reakciója erre , hogy oké jöjjön a testvér

- Egész nap főznek mosnak takarítanak a nők ( ez biztos elég megalázó lehet , hogy ennyit robotol , ráadásul ingyen )

Egy gazdag embert még meg is értek ha gyereket vállal , ott legalább van pénz bébiszitterre bejárónőre, plasztikai műtétekre ( mell, has amit a gyerekvállalás tönkretett ) , de akinek ezek nem adottak, hogy tudnak boldogan gyereket vállalni ? Nem szörnyű visszagondolni arra, hogy gyerek nélkül milyen jó is volt az élet ?



#gyerekvállalás #gyerekélkül
2021. febr. 14. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Nincs gyereked és nem is akarsz
Nincs gyereked de majd akarsz
Van gyereked és megbántad
Van gyereked és nem bántad meg
101 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

- mindenre volt eddig idom, amire csak akartam

- a gyerekem nem debil, nem visít egész nap és nincs is egy ovis csoportnyi gyerekem, miért lenne hangzavar?

- a ferjem pontosan ugyanannyit dolgozik, mint gyerek előtt

- a testem minimálisan változott meg, ami ruhában egyáltalán nem is látszik, a mellem nagyobb lett, ami a férjemet nem nagyon zavarja

- a szexuális életünk átmenetileg valóban megsínylette, de már kezd helyre állni. 6 hónap utantol egyre jobb.

- köszönjük szépen nagyon elveztük tavaly mind a három nyaralasunkat az 5-7 hónap közötti fiunkkal.

- a kapcsolatunkkal a világon semmi gond és egyelőre nem tervezzük a tesot se.

- nem robotolok egész nap, nem főzök minden nap és a mosogatógép illetve a konyha rendben tartása továbbra is a ferjem feladata. Ahogy a szemet kivitel is. Van robotporszivonk és hetente egyszer mosok fel.


Nem szörnyű visszagondolni. Kb ugyanilyen volt az életem gyerek nélkül is, csak nem volt gyerekem. Eddig meg soha semmiben nem hatraltatott a gyerek, amit meg akartam csinálni.

2021. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem igazak azok, amiket leírtál, legalábbis nem ilyen negatív hangulatú ám... Egy éves a lányom, egy percig sem bántam meg, hogy megszültem, bár sok minden megváltozott az életemben, de összességében pozitív irányba. Sajnálom, hogy rossz a tapasztalatod, valszeg a szüleid alapján gondolod ezeket. A mi kapcsolatunk nem romlott meg, és bár nem szexelünk annyit, mint szoktunk, de sokkal mélyebb lett a kapcsolat köztünk. Van egy szerelemgyerekünk, róla álmodozunk akkor is, ha alszik. Persze, sokszor fáradt vagyok, és van, hogy sokszor kel éjjel, de én szeretem őt, ellátom, nagyon sokat foglalkozom vele, mert nagyon jó látni, ahogy okosodik, ügyesedik. Nagyon sok örömet okoz, ami bőven kiegyenlíti a negatív dolgokat. Én szeretem a házimunkát is, jót tesz a lelkemnek a rend. A testem tetszik a férjemnek, innentől mindegy.
2021. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos felsoroltál egy csomó sztereotípiát. Ezek közül vannak persze olyanok, amik ránk is jellemzőek, de ha szeretetben él a család, akkor nem számít, hogy feszes-e a nő hasa, nem számít, hogy hangzavar van, mert emellett vannak csendes pillanatok is. Nem beszélve arról, hogy egy ember általában társas lény és ha gyereket vállal egy megfelelő emberrel, akkor ott mindketten tisztelni és szeretni fogják a családjukat a megváltozott élettel együtt.


(És mondok egy példát ami ellent mond az elképzelésednek: lakó busszá alakított furgonban világot járó fiatalok is vállalnak gyereket, akivel együtt fedezik fel a világot szabadon. És isteni boldogan élnek.)

2021. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
51%

Első válaszolóval értek egyet, kivéve, hogy nálunk az elejétől kezdve sem sinylette meg a szexuális életünket. A kórházból hazajovet miután elaludt a pici én már kenyeztettem a parom, amig nem lehetett szex, minden nap, utana pedig szintén napi rendszeresseggel. Nekünk borzasztóan fontos a szex, nagyon szeretünk. Gyerek mellett is.


A testem semmit, szoszerint semmit nem változott, annyi, hogy teltebb a mellem, nem lógós, teltebb.


Takarítani, főzni szeretek, miért lenne a saját otthonom rendben és tisztán tartása cseledmunka.


Párom rendőr, a munkarendje nem változott mióta apa lett.


Szoval kedves kérdező, te hülye vagy.

2021. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Kedves négyes te meg aberrált :)

A többieknek köszönöm a választ

Tökéletesen elvagyunk ketten a párommal , boldog nekünk is az életünk . Gyerekmentesek vagyunk , ezért jött a kérdés . A véleményünk természetesen változni nem fog . Annyi anyukától meg apukatól csak a szenvedést meg a megbánást hallani , gondoltam megkérdezem .

2021. febr. 14. 14:32
 6/30 A kérdező kommentje:

Te jó ostoba vagy , nő vagyok

Nem mamahoteles .

De látszik , hogy frusztrált vagy :) gondolom otthon kuss a neved és itt adod ki a feszültséget . Szép is az élet :)

2021. febr. 14. 14:45
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
teljesen egyértelmű hogy ki vagy, az agresszív mocskolódó stílusodat minden írásodnál megismerni. a szóhasználatod is jellegzetes, mindenki ostoba, frusztrált stb.
2021. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Akit így felidegesít a kérdésem , az valószínűleg elég frusztrált :)

Ha annyira tökéletes az életed , akkor nem írnál így szerető családanyaként :) . De hat ugye a gyerekvàllaláshoz nem igazán kell ész :) további szép napot

Amúgy nem tudom honnan veszed , hogy ki vagyok . Nem írtam még ebben a kategóriában kérdést

2021. febr. 14. 14:52
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

És gyerektelenként te ezt mind pontosan tudod, hogy így van, hisz saját bőrödön tapasztaltad....jaaa nem😂

Nem, a te véleményed nem változik, nem te annnnnyira boldog vagy így, hogy még, azért is lesed egész nap a gyerekeseket, meg töltöd itt az értékes gyerektelen életed.

Minden világos🙂 És akkor a másik az aberrált, mi? Nos ő legalább le tudja írni az őszinte saját bőrén tapasztalt élményeidet, neked meg cssk a találgatás jut, meg a fantázia arról, hogy másnak milyen szar. Hatalmas életed lehet, engedd meg, hogy gratulàljak hozzá😀

2021. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy gratulálsz az életemhez 🥲 tényleg elég szuper amúgy .

Viszont azért remelem fogsz tudni aludni az éjjel a kérdésem miatt.

Ez egy ártatlan kérdés , nem kell rá ennyire ugrani :) hála az égnek tényleg csak találgatok ,hogy másnak milyen szar gyerekkel , mert sosem tapasztaltam , és okkal nem is akarom tapasztalni :)

2021. febr. 14. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!