Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A bajusz is kikopik kisbabákná...

A bajusz is kikopik kisbabáknál, mint pl a hátán lévő szor ? Már 2 hónapos múlt a kisfiam Úgy látom hogy egyre csak erősödik neki. Nem szeretném ha csufolnak az oviba ha esetleg már megmarad neki... Anyukák ?! Mi a tapasztalat bajusz téren?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kikopik :)
2022. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
En meg nem is lattam bajszos kisbabat. 😀
2022. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én sem láttam... Ezért kérdezem.

Családi körben még senkinek sem volt a babajanak, ezért érdekes.

2022. nov. 10. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki fog kopni, sőt az is lehet hogy teljesen lecserélődik a haja is. A fiam egész kis hajas babának született, sötét színben, aztán fél évesen szinte kopasz volt. Most másfél évesen szőke lobonca van 🙂


Amúgy úgy tudom ilyen pici korban még van benne valamennyi a te hormonjaidból, azért szőrösebb picit.

2022. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!