Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki volt mar börtönben,...

Aki volt mar börtönben, elmondaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly, nem kérek hülye poénkodást.
2021. júl. 5. 12:44
 1/7 anonim válasza:
91%
Nem voltam, de milyen tapasztalatokra vagy kíváncsi? Börtönből is többféle van, mit követtél el stb...
2021. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
napirend, beilleszkedés, szabályok... olyan írjon aki tudja milyen. Nem tudom mi ebben olyan nehéz!
2021. júl. 5. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Fogda is jó?
2021. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Negyedik igen köszi
2021. júl. 5. 13:07
 5/7 anonim válasza:

Ez nem kapcsolódik konkrétan ide, de érdekes lehet:


[link]

2021. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem volt túl nagy sokk. Elfogtak hamis személyivel este, bevittek kocsival a kerületi kapitányságra, felvették a vallomásom, levették az ujjlenyomataim. Mivel a nyomozó csak reggel ért rá, ezért fogdába zártak. Itt kezdődött a poénos része: a fogdába zárás előtt kivetetik a cipőfűzőt és megmotoznak még egyszer. Na nálam ott volt az engedéllyel viselt gáz-riasztóm. Csak annyit mondott a vizsgálótiszt: "bazmeg". Persze korábban is mondhattam volna, hogy van nálam fegyver, de be voltam szarva. Így tehát csak akkor került sor a motozásra, amikor már a fogda előtt voltam.

Ők is tudták, hogy elcseszték, tehát nem lett belőle semmi ügy. Ha elmebeteg őrült vagyok, bármi lehetett volna.

A fogda hideg volt és nyitva volt az ablak, amit csak kívülről lehetett becsukni. Egyedül voltam, de ez egyszemélyes volt, fa paddal. Kb 6 órával később érkezett meg a nyomozó és kérdezett ki. Rendes volt, gyakorlatilag tollba mondta azt, amivel a legjobban járok a bíró előtt. Ennek köszönhetően csak pénzbüntetés lett a vége és ejnyebejnye.

De sosem felejtem el a tiszt arcát, amikor megtalálta nálam a fegyvert. Nyilván arra gondolt, hogy ott ültem mögöttük a járőrautóban, oldalamon a fegyverrel, bilincs nélkül. Mindketten tanultunk az esetből és azóta nem csinálok hülyeségeket.

2021. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 árokpart ***** válasza:
91%
6-os Igen, de ez csak egy sima rendőrségi előállító fogda volt és csak egy sima előállított voltál az is csak azért, mert a nyomozó nem ért rá. Szegény kérdező viszont szerintem a rendes letöltőházakra kíváncsi. Nem nagyon lehet a kettőt összehasonlítani. Egy előállított gyakorlatilag egy szabad ember egy sima állampolgár nem elítélt.
2021. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!