Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mas kislany is sikitosan sir?

Mas kislany is sikitosan sir?

Figyelt kérdés

2 eves a lanyom. Nem egy siros tipus ha sir gyorsan abbahagyja (par perc) viszont sikitosan csinalja amitol pillanatok alatt felszokik a vernyomasom. Ha jokedvu akkor is sikongat valamennyit en azt is nehezen viselem.


Akinek ilyen sikongatos kislanya van, hogy birjatok? En vagyok ennyire erzekeny erre a hangra vagy mas is? Megvigasztalom ha sir senki ne ertse felre de belul felidegesit. Errol le fog szokni valaha? 🙈


2022. nov. 18. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

14 hónapos a lányom, ő is így sír. Sokszor komolyan berezonál az agyam is.

Ez van, ezt kell szeretni. Ha felidegesítem magam rajta jobb lesz?! Nem. Megérzi és mégjobban csinálja csak

2022. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is tud sikítani, viszont ritkán sír. Oviban dicsérik, sose sír, még beszoktatás alatt sem sírt. Egyszer viszont elkezdett, és megijedt az összes óvónő, hogy mi ez??? Te jó ég! 🤣 Én úgy gondolom, ha ritka, akkor nincs gond.
2022. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiam sír így 😅

Esküszöm a 2 lányom nem sikít úgy mint ő 😂

2022. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi elküldtem.

Nem. szerintem ez minden élőlényt az őrületbe tud kergetni. Számomra is borzasztóan idegesítő

2022. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a megerto valaszokat 😂 kicsit jobban erzem magam hogy nem csak engem idegesit ez megis a gyerekem.
2022. nov. 18. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesóm lánya is sikít. Hát hangos. Nagyon nagyon hangos. Az én fiamnak csak eltorzul a feje ha hiszti van és egy kis kamu sírást produkál, igazi könnyekkel. Onnan tudom, hogy kamu mert ha megkapja amit akar akkor azonnal abbamarad. De azonnal. Tized másodperc alatt diadalmas nevetésbe vált HAHA!
2022. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam 3 eves. En konkretan befogom a fulem, elviselhetetlen ,all mellettem es sikit amig meg nem kapja amit akar, néha mar elmegyek elole a lakásban, de kovet. Most akarok ezt a speci fuldugot venni, ami lecsokkenti az eles zajokat. Erzekeny vagyok a zajokra. Azonnal kiborulok ettol es a vernyomasom is elszall. Nem birom. :(
2022. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!