Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők titeket zavar ha...

Szülők titeket zavar ha csúnya szavakat használnak a rapperek és a gyerekeitek őket szeretik a zenéjüket ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Jobban zavarna, hogy a gyerekem így fogalmazna, mint te.
2022. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát ez van nem suliban vagyunk hogy tökéletesen irjunk ki kérdést vagy választ
2022. nov. 28. 21:37
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem a csúnya szó a probléma, hanem a csúnya gondolat. A legborzalmasabbak azok az emberek, akik kínosan ügyelnek, hogy sose karomkodjanak, még a cigány szót se mondják ki, csak hogy cé, satöbbi... közben meg ömlik belőlük a mocsok, hátuk mögött pocskondiáznak embereket, akikkel szemtől szemben mézesmázosak, mindenkivel gyűlölködnek, odaszúrnak, piszkálódnak. Százszor inkább egy mosdatlan szájú őszinte, egyenes ember, mint egy ilyen karót nyelt sunyi féreg. Szóval nem, kicsit sem zavar.
2022. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
99%
2 Az lehet, de azért így fogalmazni elég nagy igénytelenségre vall.
2022. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szülő vagyok. Tőlem azt hallgat, amit akar, csak ő ne használjon ilyen szavakat. Én is hallgatok olyan zenét, amiben trágár szöveg van, mégsem beszélek csúnyán.

Az pedig csak egy mellékes információ, hogy sokat fogsz bukni az életben, ha csak a suliban figyelsz a helyes fogalmazásra, írásra. A helyesírás alapműveltség (kéne, hogy legyen).

2022. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó majd oda figyelek köszi a választ őszintén bár nem tudom milyen korosztály fordul meg itt legtöbbször
2022. nov. 28. 21:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel 39 múltam, bár ez nem tudom mennyiben befolyásolja a zenei kérdésre vagy a műveltségre adott válaszomat :) Ja, és nő vagyok, ha ez is érdekel :) (5)
2022. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#6. A 16 feletti. 😉
2022. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Semmi gond csak érdekelt végül is ez az én posztom nem veszem annyira komolyan a szabályzatot hogy csak is kizárolag kérdést irjak ki és köszit volt már egy pár új regisztráciom szóval nem zavar
2022. nov. 28. 21:58
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
9. Mivan?
2022. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!