Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Buborékfújó ártalmas lehet?...

Buborékfújó ártalmas lehet? Terhes vagyok és fiam bubórékfúzott, nem figyeltem erre az egyik buborék a számon landolt és a számban is éreztem a szappant, ártalmas lehet a babának?

Figyelt kérdés
Olvasgattam valahol, hogy ártalmas lehet de nem tudom biztosra és most parázok. Nyugtassatok meg.

2022. dec. 1. 19:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak puszta kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy milyen játékot vettél neki helyette, ami kevésbé ártalmatlan mint egy buborékfújó?
2022. dec. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, a fiam 2évesen megitta a fél üveggel


Azóta is 1 feje van, nem brekeg, nem hányt szívárványt és mégcsak a kakija sem vattacukor.

2022. dec. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kiöntötted a buborékfújót, ne már! kezet is mosol szappannal, még arcot is van, aki szappannal mos, megy a szájára is, sőt, régen kisgyereknek, ha csúnyán beszélt, kimosták a száját szappannal - nem lett attól se nagyobb baja. Még olyat is olvastam, hogy régebbi időkben a gyerekek szappant nyeltek, hogy hányjanak, ha nem akartak iskolába menni...

Nyilván ne igyad, ne nyeljed le, de ennyi erővel levegőt se vegyél, mert sokszor a városi levegő ártalmasabb, mint egy kis szappanlé.

2022. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem te nyelted le a mandarin magot is? Vagy az egy másik kismama? 🤔 Mivé lett a világ…
2022. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!