Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pozitívumok a Zselyke névről?

Pozitívumok a Zselyke névről?

Figyelt kérdés
Sajnos sok negatív dolgot látok ezzel a névvel kapcsolatban pedig egyik kedvencem és adnám is, emiatt érdkelődnék vannak e pozitívumok amiket láttok e e névben. Ha lehet ne írjatok most kivételesen semmi negatív jelzőt, mert olvastam párat, még mindig kitartok a kedvenc nevem mellett :). Remélem nem vagyok egyedül akinek szintén kedvence a Zselyke név, írjátok le azt is ha kedvenc név. Ha mégis érkezne negatív jelző lepontozom...

2022. dec. 6. 04:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Van pozitívum?


Amúgy meg, ha az a kedvenc neved ne foglalkozz mással, a gyerek majd megváltoztatja egy neki tetszőre ha nincs vele megelégedve.


Nekem nem tetszik, de vannak sokkal rosszabb nevek is, és a sorból se fog kilógni mivel 2-3 éve rengeteg Zselyke született, minden ovis csoportba jut legalább egy majd, senki se fogja felkapni a fejét.

2022. dec. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

Húúúú, lepontozod? Az igen! Most betojtam! :DDDD

Amúgy a Zselyke nem csak egy nem szép név, de még írtó kínos is, mióta celebék telenyomták vele a netet, a csapból is ez folyik. Akármikor meghallom, röhögő görcsöt kapok, hogy na még egy hülye, aki csak a tv-t nézte és bezombult.


Annyi szép név van, 9 hónap meg sok idő, olvasgass még egy kicsit, ne csessz ki vele!

2022. dec. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Én nem adnám, mert annyira nem tetszik, de sok névvel vagyok még így. Viszont nem tartom vállalhatatlannak, vagy kiszúrásnak, szerintem kedves, lágy a hangzása. Mikor 15 éve a nagylányomat vártam, a kismama tornán volt egy csaj, aki Zselykét várt, hát hol volt még akkor a Berki. :)
2022. dec. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Pozitívum, hogy nem Orália vagy Kandida...
2022. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem tetszik, de ha hallanád mi milyen nevet adunk neki. Itt az egész gyakori olyan rosszindulattal lenne a név ellen. Persze lenne egy kettő ellenző, aki szépen indokolna, de a legtöbb nem ilyen lenne.

Én úgy döntöttem, ha "baj" Lesz belőle, nem fog tetszeni neki, mást akar, akkor megváltoztatjuk neki. Hiszen baj is az ovodától kezdve lehet, ott pedig már tudja mondani.

Ne törődj mások véleményével ilyen szinten, mert nem éri meg. Sőt!

2022. dec. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívum, pozitívum, mmm

Lehetne rosszabb is!

2022. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Hogy nagyon szép a hangzása,és magyar név.
2022. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem, ha ennyire szereted ezt a nevet, ne hallgass másra. A szépség szubjektív, azért van több ezer név, hogy mindenki megtalálja a neki tetszőt.

“Különlegessé teszi, hogy a hun fejedelem, Atilla menyét hívták így. Jelentése patakocska, ami arra is visszavezethető, hogy a Dunában találunk egy Zselyke nevű szigetet. Szórványos névnek számít, csak a legmerészebbek használják, és azok, akik rajonganak a magyar történelemért és a kultúráért.”

2022. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szép név, az egyetlen hátrányt abban látom, hogy külföldön kimondhatatlan. Ha ez a kedvenc neved, ne foglalkozz mások véleményével, a lényeg, hogy neked és a párodnak tetszik. Itt tényleg fikázni szokták ezt a nevet, de én erre nem adnék a helyedben. Népszerű név, tavaly 29. volt a listán, úgyhogy sokan szeretik. Hogy valamelyik celeb is adta, hát, ilyen aztán pláne nem érdekelne. Ezt a Berki nevet már párszor olvastam itt, de lövésem sincs, ki az. Ha nem olyan körökben mozogsz, ahol a celebek magánéletét szokták kitárgyalni, akkor ilyesmi ne legyen szempont, meg amúgy sem. Ha ez a név tetszik, add.
2022. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Pozitívum, hogy manapság elegen adják ahhoz, hogy ne legyen nagyon extrémen kirívó, és pozitívum, hogy a jelentése szép és az eredete pedig magyar.

Sokkal rosszabb felkapott divatnevek vannak, most direkt nem írok példát.

2022. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!