Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hajhullás, létezik...

Szülés után hajhullás, létezik,hogy "megúszom"?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam,anyatejes.A hajam kb több,mint mikor terhes voltam.Az első fiamnál ilyenkor már félig kopasz voltam😀 Van olyan anyuka,akinek nem kezdett el hullani a haja,vagy ne reménykedjek,mert ez előbb-utóbb úgyis elkezdődik?
2022. dec. 8. 15:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Szoptatás után van rá esély.
2022. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

3 éves már, sosem hullott és több, egészségesebb, mint bármikor.

Nem törvényszerű semmi. Ezek a nem te se fogod mert nekem bla bla kommentek.. És mimdenkinek aranyémere van, meg striái meg stb stb.. Nem, nem mindenkinek.

2022. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónaposan kezdte és 5 hónapos volt a kislányom, amikor normalizálódott a helyzet. Ahhoz képest, hogy tényleg ijesztő csomókban hullott a hajam, most szebb, mint valaha. :)

Barátnőmnek 5 hónapos volt a babája, amikor hullani kezdett a haja, egy másiknak nem hullott ugyan, de a várandósága alatt 28 évesen brutálisan őszülni kezdett, szóval ahányan vagyunk, annyi félék.

2022. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, nekem terhesség nélkül hullik. Szóval nyugi, lehetne rosszabb is😂
2022. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14: az pl pajzsmirigy problémára utal, csak jelzem.
2022. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15! Köszönöm, de a pajzsmirigyem hormonleletek alapján rendben van. 2 éve kezdett hullani, inkább valami gyulladásra gondolnék, mert az szokott néha lenni vérkép szerint, de mostanában nem nézettem. Akkor abbamaradt, most viszont a covidom után kezdődött újra. Olyanról is hallottam, hogy előfordul.

#14

2022. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hát csajok,én reménykedem,hátha...Első babámnál 8 hetesen elapadt a tejem,csomókban hullott a hajam, zabáltam és fogytam.

Most vígan szoptatok,és napi 1800 kalória mellett hízok.Szóval tök más minden.Hátha legalább a hajam megmarad,ha már a ruhaméretem nem🤣

2022. dec. 9. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!