Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt aki konkrétan megkopas...

Van itt aki konkrétan megkopaszodott szülés után? Visdzanőtt a haj?

Figyelt kérdés

2 hete kezdődött nálam a szülés utáni hajhullás.

Soha ilyet nem tapasztaltam. Csomókban jön ki. Ha 10x húzom végig az ujjaim a hajamon, 10 tincs jön ki. Mindenhol ott a hajam, tele vele a ház, a ruhám, a baba kezéből 5 percenként szedem ki.

Csak 2 hete tart, de a fejem tetején erős fénynél már átlátszik a fejbőröm vagy hogy mondjam. Mint amikor a férfiaknak kezd ritkulni a hajuk.

Ha ez tényleg hónapokig tart én megkopaszodok.

Ez normális? Mert azért nem látok kopasz anyukákat az utcán. Nálam van a baj?

Szedek hajvitamint, vasat, kollagént már 2 hónapja és így is ennyire utolért 😔



2020. nov. 12. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon hullott a hajam,de a vitamin helyrehozta. Nincs véletlen más probléma is a háttérben ami okozhatja ilyen mértékben ?Nekem pl a fogászaton mondták ,hogy van egy gyulladt fogam amit nem is éreztem ,hogy fájna ...szval az is okoz ilyesmit.De ez csak egy pl a sok közül
2020. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyire hullott, most 8 hónapos a babàm és nem kopaszodtam meg, mert helyette folyamatosan kezdett nőni a babahaj, elöl rendes frufrum van tőle :D
2020. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Béres cseppel nálam most javul a helyzet, de még nem az igazi, idő kell neki. Fogászatra id menj el góckeresésre. Vérkép se ártana, vasat nézesd meg.
2020. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A baba 3 hetes korában kb 2 hónapja bedurrant egy hátsó fogam.

Csináltak panoráma röntgent és ki is húzták.

Ami érdekes, hogy fájdogál egy másik fogam is, de inkább csak így sajog, de nem láttak ott semmit a röntgenen, nem szuvas.

Vérképet fogok nézetni, mert elment pár hét alatt a hajam harmada kb.

2020. nov. 12. 07:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem borzasztóan hullott. Hátközépig érő fekete hajam volt.

Szedtem vitamint is. Mégis borzasztóan zavart....

Befestettem szőkére, így már nem volt olyan feltűnő.

Nyilván nem kopaszodtam meg, de kb fele olyan dús a hajam mint 5 éve 😩

2020. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!