Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltál már fiadnak interak...

Vásároltál már fiadnak interaktív/programozható robotot?

Figyelt kérdés
Van, amelyik nagyon tetszett, ami bevált? (8 éves ~)
2022. dec. 13. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem és nem is tervezek.
2022. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, eszemben sincs.
2022. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nézegettem. De igazából elég gagyi mindegyik.
2022. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a suliban programozó szakkörön és ismerősnél láttam Lego robotot. Az szerintem jó, ha érdekli és van rá keret. Ha nem érdekli, nem fogja lekötni és pénzkidobás.
2022. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Érdekli a programozás, mivel az apja is programozó - de ahogy írta is a 3-as válaszoló: sok elég gagyinak tűnik és nem szeretnék mellényúlni. :)

2022. dec. 14. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Lego kezdő szett van belőle. Az talán érdekesebb is neki
2022. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a Lego jó lesz! Szerintem ahhoz neten is sok ötletet fogtok találni.
2022. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem, de a nagyszülők igen, egy programozható, interaktív robotkutyát. Konkrétan nem működik. Se nekem, se másnak nem működött, nem lehetett programozni, nem vette be a parancsszavakat, majd el is romlott az egyik része, mert egy kis fém pöcök játék közben elhajlott, és onnantól használhatatlanná vált. Sokba került...
2022. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!