Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan programozhatom át az...

Hogyan programozhatom át az agyam arra, hogy sikerül és minden úgy alakul, ahogy jó és szeretném?

Figyelt kérdés

Most lehet sokan lehurrognak, de mivel anonim....


Az első szülésem természetes úton, modnhatni álom szülés volt, mert indítás rá ugyan, de hamar megszuletett a gyermekem. Most is, mint az elsővel gdmes vagyok, de nagyon rosszak az értékeim, vagy kell inzulin vagy nem, a lényeg, hogy most is indítani akarnak... Meg befektetni. Viszont nem igazán akarom elfogadni a befektetést... hetekig vagy napokig távol a nagyobbtól.

A lényeg... Hiába indítottak, nagyon szépen megindult a szülés, de mivel pont 40 hetes voltam már amúgy is voltak jósló fájások, valahol szerencse is volt, hogy elindult a maga ütemében. D eamiket hallok, hogy valakinek nem indul így se, aztán leesik a szivhang és császár. Ez a mumusom, nem akarok császárt. Tudom, a vegkifejlet a lényeg, de nekem nem hiányzik, hogy hetekig nem tudom ovatoskodas nélkül megolelni a nagyobb gyermekem, nem felemelni hetekig....seb, ami bármikor felszakadhat, elfertozodhet... Önző vagyok tudom. De ezt érzem, és nagyon bennem van. Mit tegyek, hogy arra tudják koncentrálni, hogy most is szepen beindul és természetes úton megszuletik a baba?


2020. máj. 4. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ez szerintem tipikusan nem rajtad fog most múlni, pedig amúgy hiszek a gondolatok teremtő erejében. Én ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy nem tudhatjuk mi lesz a vége. Lehet pont olyan sima ügy, mint a másik volt és akkor minek keseríted magad előre? Ha majd odakerülsz és olyan lesz, akkor lesz min aggódnod! Amíg nincs baj, addig felesleges ezen izgulni. Semmit nem tudsz tenni, csak annyit hogy nem parázol addig, amíg nincs baj!
2020. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább úgy, hogy elengeded ezt a kérdést. Ne ragcsald a témát úgy mint egy falat ételt, amit aztán le se nyelsz.


A végén fog úgyis kuderulni, hogy hogyan fogsz szülni. Egy viszonylag tervezett császár aminek a lehetősége ott lóg a levegőben még mindig jobb, mint egy életmentő sürgősségi császár.

2020. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ami nem életmentő eljárás, azt visszautasíthatod. Nem vagy köteles sem befeküdni, sem beleegyezni a szülésindításba.
2020. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó és melyik kismama utasítja vissza a császárt ha azt mondja a dokija, hogy a gyerek élete lehet a tét? Te ezt laikusként meg tudod ítélni? En nem.


Kérdező. En a helyedben megbarátkoznék a császárral. Ha nem félnél tőle ennyire, akkor szerintem sokkal több esélyed lenne elkerülni. Ugyanis a stressz gátolja a természetes szülési folyamatokat. Valahogy szerintem, ha megismered az “ellenséget” és elkezded opcióként kezelni nem pedig elkerülendő dologként, sokkal könnyebben el tudnád kerülni, ha meg nem, akkor nem lenne akkora trauma.

Egyébként en egyetlen olyat ismerek, akinek azért lett csaszar, mert leesett a szivhang. Általában inkább tagulasi gond volt az ismerőseimnel, akik csaszarosok lettek.

2020. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Akkor neked császár lesz!Amitől félsz,azbejon.Én sem akartam császárt,és az lett.Kibírtam.Ez nem kívánság műsor!
2020. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!