Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől késik már 8 napja?

Mitől késik már 8 napja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja már próbálkozunk a babával, de eddig sajnos semmi. Most nagyon beleéltük magunkat, mert még soha nem késett ilyen sokat, 6 napra rá teszteltem, de negatív lett :( ami még furcsa volt, szokás szerint időben elkezdett fájni a mellem, de csak a mellbimbóm, aztán mintha elvágták volna…semmi. Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata?



2022. dec. 18. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges nőknél is kimaradhat 1 hónap menstruáció. Sajnos én is jártam így, mint te. Remélem nektek is hamarosan sikerül a baba!:) Mi egy évet vártunk rá.
2022. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy az izgalom okoz most egy kimaradást nekem is volt így.:)
2022. dec. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is remelem, hogy hamarosan jönni fog a baba:) szörnyű hogy pont most játszik velem a szervezetem.
2022. dec. 19. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Pedig előfordul, én nagyon ráizgultam ..

nekem volt hogy 5 napig késett majd annyira nem akartam az igazat, hogy 2-3 napig csak néhány csepp barnás valami volt, majd amikor már úgy voltam hogy legyen már valami akkor meg hirtelen “elöntött” 😃

2022. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már én is így vagyok, csak legyen valami..jöjjön meg és essünk túl rajta. De még mindig semmit 🙁 kicsit bevallom aggódok, olvastam hogy van ilyen, de eddig annyira pontos volt…
2022. dec. 19. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj pár napot, és tesztelj.:)
2022. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!