Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő becsapja a pasit,...

Ha egy nő becsapja a pasit, azt mondja hogy nem lehet terhes, miközben igen , a pasi utána megszereti ugyanúgy a gyereket mintha akarta volna?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen vagy nem...

Erre nincs válasz.

A szeretet nem befolyásolható.

2022. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig...

A baratnom jart igy, azt mondta gyogyszert szed, nem szedett, 6 honapos volt a gyerek mikor lelepett a ficko, azota olyan 4-5 havonta latogatja, de volt, hogy evekig nem.

2022. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk hasonló volt a történet

Papíron meddő vagyok, lombikkal sem lehetne gyerekem a méhem állapota miatt

Fogamzásgátlót is szedtem a ciklusom rendszertelensége miatt

Viszont ezek ellenére is terhes lettem, hogy hogy sikerült? Nem tudom. Az orvosom 5percig azt magyarázta, hogy ő ezt nem érti én nem lehetek terhes!

Egyébként nálunk 5-6 évvel későbbi tervekben szerepelt az örökbefogadás.

Imádja a lányát, együtt maradtunk, és nem gondolja azt (egyébként nem is gondolhatná, hisz papírom van róla) hogy esetleg átvertem, és nem is vagyok meddő

2022. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Mégis ki akarna ilyen nőtől gyereket? A gyereket lehet, hogy szeretné, de a nőt nem hiszem.


Ha meg nem derül ki, akkor sem korrekt.

Sokkal jobb egy olyannak szülni, aki akarja az adott illetővel.

2022. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni előre. Valamelyik pasi leszarja a nőt gyerekkel is. A sógoromat így fogta meg a nő, mert őt érdekelte/érdekli a gyereke.
2022. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket lehet megszereti, de a kapcsolatuk teljesen megromolhat. Van egy ismerősöm, aki azt hazudta a pasinak, hogy fogamzásgátlót szed, így nem védekeztek, terhes lett a lány pár hónapos kapcsolatban. Úgy döntött a srác, hogy ezt elfogadja, megtartják a gyereket, össze is költöztek. De egy hónapon belül szét is mentek. A srác néha járt hozzájuk látogatni a picit, amikor megszületett, de nem tudom azóta hogyan alakult az életük, azt tudom, hogy más barátnője lett időközben.
2022. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Nőként is első dolgom lenne elvetetni egy nem kívánt gyereket.


A páromnak ugye nincs ez a lehetőség, de vszeg nem fogja kedvelni a gyereket sem - sőt, jó eséllyel lelép és max a gyt-t utalja.

2022. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kérdésből nem derül ki, a férfi akart volna-e gyereket valaha, vagy nem, és ezért sem érdekelte, hogy a nő meddő?
2022. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömet is így fogta meg egy nő. 2 gyereke lett a meddő nőtől 😏
2022. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem féltestvére volt ilyen baba. Az apja elhagyta a nőt, de a gyerekét nagyon szerette.
2022. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!