Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatós anyukák, honnan...

Szoptatós anyukák, honnan rendeltek ebédet magatoknak?

Figyelt kérdés
Én pécsi vagyok. Köszönöm a tippeket.
2010. okt. 1. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Rendelhetsz egy környékbeli megbizható étteremből de pl. Gastroyaltól ne..

régebben rendeltem tőlük és bár ehető volt de nem kifizetődő mert egy főzelék feltéttel 700-800,- annyiból megvan ha főzöm is.


szóval nem belekotyogásként mert nem vagyok otthon pécsett de inkább egy megfelelő étteremből rendelj menüt.

2010. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
teletál ételfutár! nagyon sokat adnak, jó a választék és fincsi!
2010. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jah, és a teletálban 590-től van rendes főétel
2010. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Sehonnan, magam főzök, az biztos friss, és finom, valamint a párom is tud enni, ha hazaér.
2010. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én régebben e-food-tól, telfoodtól rendeltem.
2010. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be a gastroyal, inkább magam főzök minden nap.
2010. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régen a cityfood-tól rendeltem, most már egy közeli önkiszolgáló étterembe járok menüért (leves+valami), mert ez tuti friss, minden nap újat főznek, és nincs benne tartósító, meg semmi gázos anyag.
2010. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán én vagyok a válogatós, de én kb. 2-3 hét után megunom a "repertoárjukat". Rendeltem is és menzáról hordtam is haza, de hamar ráuntam, nem nagyon voltak változatosak hosszútávon.
2010. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a teletáltól rendeltem a kismama menüt! Változatos és finom és nem minden héten ugyanaz van! Egy hétre 3-4000 ft volt!
2010. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a teletál nem vált be, mindenbe a gyorsfagyasztott mexikói zöldségkeveréket teszik, legyen az rizs, zöldségköret vagy leves. Én gastroyaltól rendeltem sokáig, finom volt.
2010. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!