Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, nektek van pénzetek...

Őszintén, nektek van pénzetek a Brendonban vásárolni a babátoknak, vagy magatoknak?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok,előszőr jártam a brendonban,és utoljára, úgy gondolom..ha ott akarnék bevásárolni a kicsikémnek,celebnek,országgyűlési képviselőnek,sikkasztónak,bankárnak,vagy egyéb ilyen foglalkozásúnak kéne lennem..;-))szóval,én úgy gondolom,nem a minimálbéreseknek találták ki azt az áruházat..
2011. okt. 31. 15:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos egyet kell értenem Veled, tényleg drága dolgaik vannak, bár ez bizonyára viszonyítás kérdése. Lehet, hogy ami nekünk drága, az másnak már nem az... Én rengeteg mindent vettem a picikémnek a teszveszen és a vaterán, persze újakat. Címkés, vadi új tipegőket kaptam 800 Ft-ért. :)
2011. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

Van, ami megéri, mert ugyanannyiba kerül, mint más bababoltokban. Mi tegnap vettünk ott etetőszéket 7000 Ft-ért. Anno ott vettük a hordozót is, szintén 7000 Ft-ért. A ruhák tényleg oltári drágák, csak ha napi akció van vagy kuponnal veszed, akkor már jobb. Tény, nagyon jó minőségűek, de negyed áron meg tudom venni vaterán vagy bababörzén, alig használtan.

Ha le van árazva a babapuding, joghurt, akkor szoktam venni, de máshol is csak akciósan veszem. Ritkán megyünk oda, egy-egy akciós, kuponos cuccért elmegyünk, de onnan felkészülni a baba érkezésére nekünk tényleg lehetetlen. :)

2011. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem szégyellem , bevallom, abból öltözetem a gyerkőcöm, amiket kaptunk rucit ismerősöktől. Nem 20 éves , rongyos darabok, hanem olyanok, amiket fel tudunk venni. Nekünk, ami már "márkás" a tescós cuccok, body-k, rugik.

(Brendonba nem is mennék.)

2011. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, nekünk telne rá, és amikor terhes voltam, szinte mindent a Brendonban vettem meg a babaváráshoz. De csak azért mert még tapasztalatlan voltam, és nem tudtam hogy van más lehetőség is. Így utólag megmondom, hogy nagyon hülye voltam, mert nemhogy sokkal drágább cuccok vannak ott, de még nem is olyan szépek mint máshol. Azóta ennyi pénzért sokkal szebb ruhát kapok más helyen, úgyhogy a Brendont messziről elkerülöm. A következő gyerekemnél legalább tudom, hogy hova nem megyek majd.
2011. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem telik a Brendonra, de nem is bánom. Van pár ruhája a kicsiknek onnan, ajándékba kapták, és szerintem semmivel sem jobb, szebb, strapabíróbb mint pl egy Cherokee ruha.
2011. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

én is 26 hetes vagyok, de még nem sétáltunk el a bababoltba! Szerintem nagyon piszok dolog, h ennyire drágán adják a baba holmikat. És mivel a legtöbb szülő igyekszik a legjobbat megvenni a kicsinek, ezért olyan összegeket gombolnak le az emberről, h az már szégyen!


Én ajánlok neked 2 boltot, amit majd hamarosan mi is meglátogatunk, állítólag nagyon olcsó és teljesen korrekt cuccok vannak ott:


1, Baby Fun Bababolt:1015 Budapest, Csalogány utca 42/A.

2, Brumi Maci Bababolt: 1095 Budapest, Mester u. 13.

2011. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Igen, szoktunk ott vásárolni, de csak azt ami megéri. Van hűségkártyám, és a pontokkal sok minden megéri. Pl a múltkor vettem a babakocsira esővédőt. 2600Ft lett volna, de mivel adtak +1000 pontot, így olyan mint ha csak 1600Ft lett volna, a cumink pedig így ingyen volt. Kuponnal, jó dolgokat lehet kifogni jó áron.
2011. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Lenne penzem, vannak ott jo es minosegu dolgok, viszont mivel mi allando mozgasban vagyunk Anglia es Magyarorszag kozott, igy egyedul az autosulest vettuk meg a Brendonban, azt is csupan azert, mert azt a tipust, amit kineztem mashol akkor meg nem arultak es Angliaban is kb annyiba kerult volna. (Nah, 3 honappal kesobb volt ott is a gyartonal akciosan, atszamitva akkor mar csak kb 25ezer lett volna, 3 honappal ezelott pedig mi kb 50-ert vettuk, szoval akkor mar szivtam a fogam.)

De mondom, nem kellene sporolni, viszont ugy vagyok vele, hogyha ott megvehettem a kivalasztott dolgot kb a brendonos ar feleert, akkor nem fogok 2x annyit kolteni ra a brendonban.


Viszont a Brendon egyebkent nem az ordog talalmanya, teny, hogy lehet venni ott dragan kisagyat es mas bababoltokban olcsobban is, viszont valoszinuleg nem ugyanaz a tipus lesz.

De ha te konkret dolgot keresel, mondjuk kivalasztasz egy jo markaju, jo minosegu babakocsit, akkor nem feltetlenul talalod meg sokkal olcsobban mashol sem. Mert azert a 100-150 ezer forintos babakocsikat nem csak a Brendonban adjak annyiert, a tobbi bababoltban is olyan armagassagban van.

Max ha te nem ragaszkodsz ahhoz a markahoz, minoseghez, akkor mashol vehetsz babakocsit 40-ert is.

2011. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Mi a rácsos ágyat, az etetőszéket, és az autósülését vettük a Brendonban a lányomnak, jó árban volt, máshol se kaptuk volna meg olcsóbban. Az ágyra már nem emlékszem mennyibe került, az etetőszék 6990, az autósülés is 6990 ft volt, talán a rácsos ágy is mintha ennyi lett volna. Egyiket se lehetett volna máshol se olcsóbban kapni.

Vannak akciós dolgok jó áron, de ruhát játékot egyáltalán nem vennék ott, mert rengetegbe kerül

2011. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem telik rá és nem vagyok bűnöző, ahogy azt a kérdésben feltételezted, de tény, hogy nem olcsó hely. Tudom, hogy máshol sokkal olcsóbban is megvehetném a babaruhákat pl., de mindig arra gondolok, hogy ha én rendes ruhában járok, akkor minimum elvárás, hogy a tulajdon gyerekemnek is ugyanazt a minőséget biztosítsam. Nem az elkényeztetős "huszonnyolcadikat is megveszem, csak mert olyan cuki és imádni fogja" mentalitás, hanem amit amúgy is vennék, nem közepes vagy rossz minőségben szerzem be. Persze nem csak itt vásárolok, és maximálisan megértem, ha valaki nem engedheti meg magának, sokaknak ennivalóra is alig jut.
2011. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!