Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy Brendonban vásárolt,...

Ha egy Brendonban vásárolt, elemes orrszívó semmit nem tud kiszívni, visszakérhetem az árát?

Figyelt kérdés

Nem webshop, hanem üzletben vásárolt, így- gondolom- nem vonatkozik rá a 14 napos elállás.

Tudom, én voltam a hülye és utánanézhettem volna a véleményeknek, de gyorsan kellett egy hordozható orrszívó. Viszont semmit, de tényleg semmit nem szív ki...

Nem szeretnék helyette másikat, jó lenne az árát visszakapni...


2022. dec. 23. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm pont ugyan így járt Brendonban vásárolt orrszívóval. Nem vették vissza neki.
2022. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Visszakerheted, de nem fogjak visszaadni. Ha a termek nem hibas, nem az o hibajuk, ok csak forgalmazzak.

Ez kb. az a kategoria, hogy veszel egy joghurtot, megeszed es nem izlett megsem.

2022. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

#2! Azért az nem ugyanaz, ha a joghurt valóban joghurt, hisz itt az orrszívó nem orrszívó.

Amúgy a pénzt szerintem se adják vissza, csak így azt sugallod, mintha a kérdezőnek irreális lenne az elvárása, hogy az orrszívó szívjon.

2022. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Hat ez elemes gondolhattad volna hogy nem szív :/
2022. dec. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az teljesen más dolog, ha azért nem szív, mert hibás a készülék, vagy azért nem, mert egyszerűen alkalmatlan, vagy valakinél működik, valakinél nem.


Maximum akkor lenne rá esély, ha tényleg gyengébben szívna, mint kéne neki. De ha úgy szív, ahogy kellene, akkor az nem a készülék hibája.

2022. dec. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen terméket ha használtad, elállásként nem kötelesek visszavenni. Bontatlan az más mindegy, hogy webshop vagy sem. Ha hibás, garanciális panaszként kezelhető de itt nagy eséllyel silány minőségű a termék.


Sajnálom.

2022. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekem ruhát simán visszavettek, le lehetett vásárolni az árát.
2022. dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hálózatról nem lehet használni? Hátha úgy erősebb, mint elemről.
2022. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14 napos elállás csak webshopos vásárlásnál él, így boltban sajnos nem, ott azt hiszem 3 nap.

De egyes termékeket higiéniai okokból egyébként sem vennének vissza, lehet, hogy ezt is abba tartozik.

2022. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!