Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név a szimpatikusabb,...

Melyik név a szimpatikusabb, ti melyiket adnátok egy kislánynak: Anasztázia, Alexandrina, Klementina vagy Petronella?

Figyelt kérdés
Vezetéknevünk az, hogy Dudás.
2022. dec. 25. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Anasztázia-ra szavazok.
2022. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Anasztázia. A Klementina simán nem teszik, a másik két név meg létező, normális nevek túlcizellálása.
2022. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Petronella, de nyilvánvalóan troll kérdés.
2022. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
a vezetéknév s végződése miatt a magánhangzóval kezdődő nevek szerintem rontják az összhatást. a másik kettő erőltetettnek hangzik nekem. inkább valami hagyományosabb, Petra vagy Klára.
2022. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Anasztázia, Petronella.
2022. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Derjaderja ***** válasza:
Alexandra. Ina nélkül.
2022. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hagyjátok, most ez az új troll van jelen, vezetéknévhez keres nem megszokott neveket...múltkor Kosztolányi volt máskor meg Kovácshoz ilyeneket aedna hogy Erdőcske, Mazsola...szerintem összes vezetéknévvel kérdes szoktalan vagy unatkozásból minden féle neveket...
2022. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anasztázia
2022. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!