Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névválasztásban kis segítség?

Névválasztásban kis segítség?

Figyelt kérdés

Pintér vezeték névhez melyik nevet adátok, melyik passzolna hozzá jobban hangzásra? Nem itt fogom "megszavaztatni", csak érdekel mások ízlése. Még azt megköszönném ha írnátok egy listát a lent említett nevekről, hogy melyik az amelyiket adnátok és melyiket nem és hogy miért. Ja külön a neveket NEM KELL véleményezni, csak annyit kell válaszolni, hogy melyik illene a vezetéknévhez a legjobban. :) Mertem írni néhány kicsit merészebb nevet is mert igaz nem olyan népszerűek itt de nekem mégis tetszik és hátha azok is jól mennének hozzá pl.Violetta, Prudencia.


Eszter, Petra, Emese, Patrícia, Ágnes, Hajnalka, Diána, Jázmin, Lilla, Marcella, Miléna, Nikolett, Noémi, Prudencia, Szabina, Szilvia, Szófia, Vanda, Violetta, Júlia, Johanna, Kincső



2022. dec. 31. 01:59
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*Ki maradt még 1 név a Viola, Violetta helyett akár*
2022. dec. 31. 02:03
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem objektív dolog, és simán lehet, hogy más másképp éli meg.


Nekem furcsán cseng a Pintér Patrícia, Hajnalka, Jázmin, Johanna, Prudencia, Vanda, Violetta.


De lehet, hogy csak elsőre szokatlan vagy ahogy az előtte lévő többi nevet soroltam.

2022. dec. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%

Gondolj bele.

Ez a gyerek egyszer lesz kiskamasz, tini, fiatal felnőtt, felnőtt, és idős. Mindképp úgy válasszatok, hogy a nevét ne gondolja cikinek, főleg tinikorába. Én most vagyok a tini korom végén, nem tudom, te hány éves vagy, én ilyen fejjel véleményezek.


Egyébként nekem a Szabina tetszik ezek közül a legjobban. A Szilvi sem rossz, bár egy kisbabához nem tudom elképzelni, de ezen kivűl bármelyik életkorban megfelelő. Ágnest, Júliát hanyagold. Pintér vezetéknévhez gyakorlatilag mindegyik passzol. Jaj, és most olvasom a Milénát, hát, amúgy mire tini lesz már a most furának/ ritkának gondolt nevek lesznek a menők, úgyhogy végülis az is jó. Pintér Miléna.

2022. dec. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ez a gyerek egyszer lesz kiskamasz, tini, fiatal felnőtt, felnőtt, és idős. Mindképp úgy válasszatok, hogy a nevét ne gondolja cikinek, főleg tinikorába. Én most vagyok a tini korom végén, nem tudom, te hány éves vagy, én ilyen fejjel véleményezek.


Igen, nyilván így gondolkodunk, nem tudom ezt miért írtad. Ezért sem írtam olyan neveket amik nagyon úgymond aranyosak, nem gúnyolhatók nagyon. :)

2022. dec. 31. 02:32
 5/25 A kérdező kommentje:

A Szilvi sem rossz, bár egy kisbabához nem tudom elképzelni, de ezen kivűl bármelyik életkorban megfelelő.

Na érdekes még nem olvastam az ellenkezőjét amit szoktak mondani itt hogy "kisbabának elmegy, felnőttnek gáz". Kisbaba csak egy ideig marad így nem olyan gáz ha nem kisbabának való név :D. Miléna talán jó lehet. Pintér Petra hogy hangzana? Alliterációs neveket szeretem, bár nem tudom más mit gondolna róla.

2022. dec. 31. 02:34
 6/25 A kérdező kommentje:

Ágnest, Júliát hanyagold.

Elmondanád miért? Túl régies? Nem megy a vezeték névhez?

2022. dec. 31. 02:37
 7/25 anonim ***** válasza:

3 Én Szabina vagyok és egy hátránya van, h nem nagyon lehet becézni.

Ezek közül a Prudencia az ami nem igazán tetszik pl.

2022. dec. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek a legjobban:

Pintér Ágnes

Pintér Viola

Pintér Miléna

2022. dec. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok nèv, hogy kiveséztem egyesével: csoportosítom őket a saját ízlésem szerint.


Nem tetszik, de jól hangzik

-Eszter

-Ágnes ( amúgy szerintem nagyon jó név, annak ellenére, hogy nem tetszik maga a nèv, mmint èn nem adnám, csak emiatt nem a “szuper kategóriàban van)


-Noémi

-Nikoletta

-Szabina



Tetszik, de nem jól hangzik

-Jázmin

-Vanda

-Szófia

-Johanna ( kedvencem pedig)

-Kincső


Se nem tetszik, se nem hangzik jól

-Petra,

-Patrícia

-Hajnalka

-Lilla

-Marcella

-Miléna

-Prudencia

-Violetta



Szerintem szuper

Emese

Diána

Viola

Júlia

2022. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Amikkel legjobban passzol szerintem:

Pintér Eszter

Pintér Ágnes

Pintér Diána

Pintér Johanna


Pintér Petra sem lenne rossz de nagyon pattogós a p miatt, inkább zavaró számomra, komolytalannak tűnik.

2022. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!