Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névválasztásban kis segítség?

Névválasztásban kis segítség?

Figyelt kérdés

Pintér vezeték névhez melyik nevet adátok, melyik passzolna hozzá jobban hangzásra? Nem itt fogom "megszavaztatni", csak érdekel mások ízlése. Még azt megköszönném ha írnátok egy listát a lent említett nevekről, hogy melyik az amelyiket adnátok és melyiket nem és hogy miért. Ja külön a neveket NEM KELL véleményezni, csak annyit kell válaszolni, hogy melyik illene a vezetéknévhez a legjobban. :) Mertem írni néhány kicsit merészebb nevet is mert igaz nem olyan népszerűek itt de nekem mégis tetszik és hátha azok is jól mennének hozzá pl.Violetta, Prudencia.


Eszter, Petra, Emese, Patrícia, Ágnes, Hajnalka, Diána, Jázmin, Lilla, Marcella, Miléna, Nikolett, Noémi, Prudencia, Szabina, Szilvia, Szófia, Vanda, Violetta, Júlia, Johanna, Kincső



2022. dec. 31. 01:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Bocsi de irtad hogy nem gunyolhato nevek. Kerlek. A gyerekek mindent is ki tudnak figurazni. Oszinten ami nekem tetszik az a Diána es a Viola. A tobbivel hadilabon allok
2023. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ezekkel passzol a legjobban

Jázmin, Marcella, Miléna, Nikolett, Júlia,

2023. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Emese, Szilvia, Júlia
2023. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem jók: Eszter, Petra, Emese, Patrícia, Ágnes, Hajnalka, Lilla, Nikolett, Noémi, Szilvia, Violetta, Júlia, Johanna

Ebből a Pintér Ágnes és a Pintér Eszter a leginkább tucat hangzású név szerintem, a Petra és a Patrícia az alliteráció miatt jól illik a vezetéknévhez, a Lilla, Noémi, Szilvia, Júlia, Johanna lágyítja a kicsit pattogósabb vezetéknevet, a Nikolettet inkább Nikoletta formában adnám, a Violettához hasonlóan, kicsit nőiesebb, lágyabb összhatást eredményez szerintem.


A többi nekem nem hangzik jól a vezetéknévvel, a Prudencia egyenesen nevetséges.

2023. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek a legjobban:

Pintér Júlia

Pintér Kincső

Pintér Emese

Nekem még tetszik, csak nincs felsorolva:

Pintér Bodza

Pintér Zoé

Pintér Dorka

Pintér Róza

Pintér Bella

Remélem tudtam segíteni.

2023. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!