Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névválasztásban kis segítség?

Névválasztásban kis segítség?

Figyelt kérdés

Pintér vezeték névhez melyik nevet adátok, melyik passzolna hozzá jobban hangzásra? Nem itt fogom "megszavaztatni", csak érdekel mások ízlése. Még azt megköszönném ha írnátok egy listát a lent említett nevekről, hogy melyik az amelyiket adnátok és melyiket nem és hogy miért. Ja külön a neveket NEM KELL véleményezni, csak annyit kell válaszolni, hogy melyik illene a vezetéknévhez a legjobban. :) Mertem írni néhány kicsit merészebb nevet is mert igaz nem olyan népszerűek itt de nekem mégis tetszik és hátha azok is jól mennének hozzá pl.Violetta, Prudencia.


Eszter, Petra, Emese, Patrícia, Ágnes, Hajnalka, Diána, Jázmin, Lilla, Marcella, Miléna, Nikolett, Noémi, Prudencia, Szabina, Szilvia, Szófia, Vanda, Violetta, Júlia, Johanna, Kincső



2022. dec. 31. 01:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Emese, Ágnes, Hajnalka, Lilla, Noémi, Szabina, Szilvi, Júlia. Ezek szép nevek és jól illenek a vezetéknévhez.
2022. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek leginkább:

Eszter, Petra, Diána, Lilla, Noémi, Szófia, Vanda, Júlia, Johanna, Viola

A vezetéknévvel ezek közül az Eszter, a Noémi, a Júlia és Johanna a legjobb talán.

2022. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek mind passzolnak a vezetéknévhez, a P-vel kezdődőek talán kevésbé. Ezek közül választanék: Eszter, Jázmin, Lilla, Noémi, Júlia, Johanna.
2022. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Pintér Patrícia,alliteráló és szép név.
2022. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Menőcsajszi72 ***** válasza:
47%

A 2. Nevem, pont Emese.



Nekem Pintér Lia tetszene....

2022. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem a felsoroltak közül a Jázmin, Miléna és a Szófia tetszenek. Petra, Lilla, Nikolett és Júlia elmegy. A többi nem tetszik. A Prudencia kivételével (szerintem) viszont mindegyik teljesen viselhető. Marcella , Prudencia és Kincső szerintem nem annyira illenek hozzá.
2022. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Violetta,Viola név tetszik.
2022. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Mi a francért kellett ennyire lepontozni, hogy konkrétan semmit nem ér a válaszom?

Semmit rosszat nem mondtam, csak a véleményem. :)

2022. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Magánhangzóval kezdődő keresztévvel hangzik a legjobban, tehát ezek közül Ágnes, Eszter vagy Emese.
2023. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Folytatva az előzőt a három közül talán a Pintér Emese a legjobb hangzású, mert a "Pintér"-ben sok a mássalhangzó, azzal kezdődik, végződik és a közepén is van dupla, a három keresztnévből pedig az Emese az, amelyik magánhangzó dominanciájú.
2023. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!