Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális,hogy egyre jobban...

Normális,hogy egyre jobban vágyom arra,hogy kisbabám legyen?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, egészen 26 éves koromig megsem fordult egyébként a fejemben. Úgy éreztem belőlem hiányzik ez az ösztön, tavaly már gondoltam rá de az utóbbi hetekben nagyon felerősödött. Simán elsírom magam olyan videókon ahol újszülöttet látok. Folyamatosan ezen pörög az agyam, álmodozom róla és gondolkodom én vajon milyen anya lennék. Van egy 7 éves egészséges párkapcsolatom, a párom már régóta szeretne de én nem voltam rá készen. Soha nem próbálkoztunk még, de van egy teljesen erős érzésem arról,hogy nekünk nem lesz könnyű utunk a teherbeeséssel és talán a pcos betegségem miatt van bennem egy blokk emiatt. Érdekel ez természetes érzés -e? Illetve el szabad-e nyomni ezt vagy pedig helyet kell neki adni és esetleg mentális felkészülni arra,hogy hamarosan belevágjunk a baba projektbe? Mikor jött el nálad az a pillanat,hogy tudtad édesanya szeretnél lenni?

2023. jan. 10. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Sziaa!én már szerettem volna rég és ahogy urtad álmodoztam tervezgettem..

Sztem most jött el a pillanat amikor azt mondhatod jogy szeretnél anya lenni.

Pcos mellett nehez teherbe esni,próbálkizzatok és időközben feltudsz készülni hogy lehet már babád lesz :)

Teljesen természetes dolog ez :)Én 20 as éveimtől gondoltam rá néha aztán olyan 24 évrs koromba már tustam hogy babát szeretnék,nekem sajnks sok idő volt mire jött de 28 évesen szültem :)

2023. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban normális, pláne ha 7 éve stabil párkapcsolatban élsz. Valószínűleg most értél meg az anyaságra. Sok sikert és ne paràzz a teherbeeséssel kapcsolatban!
2023. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Normális vágyni rá és nem vágyni is. Minden jót!
2023. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most jöhetnék a saját meglátásommal, hogy erre a világra önző dolog gyereket csinálni és inkább fogadj örökbe csecsemőt, ezzel duplán jót cselekedni, de ha úgy érzed, akkor álljatok rá.
2023. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!