Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normálishogy 15 hónapos babám...

Normálishogy 15 hónapos babám még mindig sir éjjel? és rendszerint sirva ébred minden alkalommal.

Figyelt kérdés
mi lehet a baj?más is van így?segitsetek mit csináljak?aggódom
2009. szept. 26. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

2 és fél éves koráig ezt csinálta a fiam is, most 3 éves, de még mindig előfordul, hogy felkel éjjel. persze már ritkul.

Nem tudok sajnos tanácsot adni,mert bármit próbáltam nem jött be. kitartás.

2009. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!Én sem leszek segítség, csak együttérző...

15 hós fiam, van hogy fél8-tól 7ig egyhuzamban alszik nyugiban, van hogy 20szor felsír, éjféltől 2ig ringatom. Szóval ezek a megmagyarázhatatlan dolgok, majd elmúlik.Ne aggódj, bár én is ki szoktam akadni, hogy miért van egyszer így egyszer úgy.Főleg mikor már nagyon fáradt vagyok.

2009. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem segítek: 13 hós és éjszaka sírva kel, de ez még ritka de egyszerűen nem tud se reggel sem du úgy ébredni hogy ne sírna fogalmam sincs miért.Régen jelezte gígyogássa hogy ébren van most üvölt, pedig tudja mondani hogy anya.
2009. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!