Linett vagy Georgina?

Figyelt kérdés
Melyik női keresztnév tetszik jobban, milyen személyiségre asszociálnátok, kíváncsi lennék a véleményetekre. Nem babanévnek szánnám, felnőtt 30+-os nőként névváltás előtt állok.
2023. jan. 11. 00:55
A kérdező szavazást indított:
Linett
Georgina
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mindkettőben egy erett 20-as éveiben járó fiatal hölgyet tudnák elképzelni, mindkettő nyugodt,Georgina kiegyensúlyozottabb. Linettre szavaznék egyébként
2023. jan. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem mindkettő erőltetett, magyartalan. Inkább ezekről változtatnám meg valami egyszerűbb tucatnévre.

Amúgy az eredetivel mi a baj? Hogy tucatnév? Rossz emlék? Túl kacifántos?

2023. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Hát egyik sem tetszik, de egy 30 feletti nőnek a Georgina hihetőbb, mert akkoriban nem születtek Linettek.

Nekem a született feleségek ugrik be róla.

Akkor már inkább Ivett, Anett, Odett vagy Liza, Léna.

2023. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.:)

Igen, kacifántos is, állandóan elrontják, felnőttként is vicc tárgyat képezi. Ehhez képest ezek egyszerű nevek. Rossz emlék is, nem egy trauma, csak sosem voltam azonos vele.

Az Ivett/Anett javaslat tetszik, átgondolom, el tudnám képzelni magamnak.

2023. jan. 11. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1000x Georgina, mint 1x Linett. Biztos.
2023. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
A Linett az olyan kis p.csás számomra. Biztos azért, mert akit ismerek ezzel a névvel, az nagyon olyan. (Magamutogató, affektáló.)
2023. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Linett mint név, tetszik, de Magyarországon borzasztó erőltetettnek találom, tehát maximum akkor ajánlanám, ha külföldön élsz. A Georginát választanám idehaza, vagy az egyik hozzászólásban említett Ivettet. A Georginának itthon irodalmi vonatkozása is van - nem tudom, ez mennyire számít - Szabó Magda: Abigél főhősnőjét hívják így, és Ginának (gével ejtve) szólítják.
2023. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Linettről nekem is valahogy egy hisztis plázacica jut eszembe, pedig nem is ismerek ilyen nevű nőt. A Georgina szép.
2023. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, 7-es, kislánykoromban az egyik kedvenc könyvem volt, talán innen is a Georgina.:)

Igazatok van, Linett hangzásra szép, de kiesőben, nem akarok feltűnősködni, Mo-n pedig az lenne. Ringben maradt a Georgina és Ivett, köszi a válaszokat!

2023. jan. 12. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!