Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok az erkélyen levegőzn...

Szoktatok az erkélyen levegőzni/ játszani a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Nincs udvarunk, de van 2 nagy erkélyünk. Arra gondoltam, hogy amikor a játszóra nem tudunk lemenni, akkor az erkélyen is lehetne levegőzni kicsit. Persze felügyelet mellett lenne kint a gyerkőc!!!

Ti hogyan használjátok ki az erkélyt?



2023. jan. 17. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Szomszédok biztos roppant boldogok lesznek, ha ott rendezitek le az (amúgy normális) játszótéri őrjöngést. :)
2023. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hálistennek nincs alsó szomszédunk. A felsőszomszéd pedig szintén kisgyerekes. Eleget hallgatjuk mi is az (amúgy normális) őrjöngést. ;)
2023. jan. 17. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinálnàm


Kertesházunk van.


Volt, hogy ott is a nagy fedett teraszon levegőztünk sokat, amikor valami okból nem tudtunk lemenni róla

( tereprendezés-időjàrás)

2023. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Piknikezni is :)


Mindent ugyan úgy. Nyáron pancsolni :).

2023. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de az én gyerekem nem őrjöng az erkélyen, ott is ugyanúgy eljátszik, mint bent. Szerintem teljesen oké, miért ne.
2023. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze. Pancsolni szoktak az erkélyen, a nagyobb kertészkedni, vagy legtöbbször játszanak a sáros cserépben. 😆

Nem hangosak, és úgy gondolom, azt a minimális hangot el lehet viselni, ha már én is elviselem a cigiszagot, amikor más az erkélyen bagózik.

2023. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6! Ott a pont! A hamu meg hullik hozzánk!
2023. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Perszehogy. Nyáron vittünk ki vizet is kiskádban. Nyugis, békés gyerek volt az első, nem hiszem, hogy zavartunk volna bárkit is. Nem a 8 nm-es erkélyen tartottunk versenyfutást, hanem rajzoltunk, építőkockáztunk, nézelődtünk lefelé a hatodikról.
2023. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen. van kint homokozó és medence is :)
2023. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!