Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki télen szült az mennyi...

Aki télen szült az mennyi idò után vitte ki a babát levegőzni és milyen időtartamra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben szültem.Első 1 hétben csak az ablak előtt ,,szuszogtunk,, egy kicsit,persze beöltöztettem,sapka,és vastag pléd.A 2. héten dél körül kivittem mindig első nap 5 perc,második 10...és így tovább. 3 hetesen sétáltunk először a nagy hóban,max. időtartam a fél óra volt először.Utána egyre jobban ment az is.
2013. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Februàri a lànyom 6 naposan kellett Tanàcsadàsra vinnem.kb 10 perces ut...
2013. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pont mint az első válaszolónál. annyi különbséggel, hogy 6 hetes korától az erkélyen aludt 2-3-4 órákat.

nagy hideg volt, de az erkélyen mindig 0fok körül volt, ő nagyokat aludt én meg mindennel végeztem itthon :)

2013. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár naposan kezdtem. Fokozatosan, először csak 5 perc, aztán 10, 20:)

1-2 hónaposan már órákat kint aludtak a teraszon:)

2013. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!