Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tervezett gyermek esetén...

Nem tervezett gyermek esetén apuka mennyi idő alatt barátkozott meg az új jövevény érkezésével?

Figyelt kérdés
Védekezés mellett jött össze, már nem terveztünk több gyereket. 14 hetes, 3 hete tudjuk, hogy terhes vagyok. Még tart a mosolyszünet, amit nem értek, hiszen közösen vagyunk benne "hibásak". Ha már megszületik a kicsi, akkor egyszerűbb lesz neki?
2023. jan. 28. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Hogyhogy 3 hete tudjátok? Vagy inkább csak akkor mondtad meg neki? Persze hogy ki van akadva, neki kell eltartani.
2023. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
#9: Sehol nem mondtam azt, hogy akarta. Hanem azt, hogy mindkettő felelőssége. Nem csak az, hogy nem tudnak védekezni, hanem az is, hogy utána nem tudják megoldani.
2023. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%

Komolyan, lehet én vagyok helikopter. De hogy a bánatba nem lehet észrevenni, ha valaki teherbeesik?!


Anyám 2x játszotta ezt el. Óóó nem tudtam... aztán meg kerültek elő a leletek, hogy 7hetesen már volt velük dokinál....

2023. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

“ Hogyhogy 3 hete tudjátok? Vagy inkább csak akkor mondtad meg neki? Persze hogy ki van akadva, neki kell eltartani”


Mindenért is a nő a hibás? Eddig együtt éltek boldogságban, már gyerekeket is vállaltak, most meg becsúszott egy amit nem terveztek. De már egyből jönnek a direkt csinálta, direkt nem mondta el neki korábban kommentek …..

Süt a férfiak nőgyűlölete a kommentekből . Nem ritka 11 hetesen észre venni a terhességet, ha nem is gondol rà az ember. De miért az az első feltételezés, hogy a nő átverte a pasit, amikor ezt semmi nem indikálja? Szegény pasi, aki nem akart több gyereket , de az az ért ugye megvan, hogy a nőnek kell 9 hónapig szenvednie majd megszülnie? És ha már csak az átlag családmodellt nézzük, ez a gyerek is valószínűleg sokkal inkább a nőnek lesz a felelőssége, mint a férfinak, szóval a nőnek lenne itt nagyobb joga kiborulni. Felnőtt emberek módjára együtt kéne vállalják a felelősséget , hamár együtt csinálták, nem pedig bedurcizni….

2023. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%

“ Komolyan, lehet én vagyok helikopter. De hogy a bánatba nem lehet észrevenni, ha valaki teherbeesik?!”


Nagyon egyszerűen képzeld. Két kimaradt menszesz-nél már 8 hetes vagy. Ekkor kérsz időpontot esetleg dokihoz, mikorra bejutsz meg is van a 11 hét. De tudod te a menszesz hány száz ok miatt maradhat ki?

Nem feltétlen a terhesség az ember első gondolata.

A terhessèg nem úgy működik, hogy másnap màr érzed rugdosni a babát… hetekig elmehet az egész tünet nélkül is akár, akkor pedig mégis honnan kéne tudja? Az embernek van élete, intézi a dolgait, aki nem gondolkozik aktívan abban , hogy vajon terhes-e, ott simán észrevétlenül marad hetekig.

2023. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

15!

Na ne mond, hogy nem az első hetekben rugdal?! Képzeld, 2 gyereket szültem. 0 rosszulléttel.

De ahogy te is írod 2 mensi kimaradás a 8.hét.

Bakker, ha az elsőt nem veszi észre sem értem, de hogy a másodikat se?! Nem terhességre gondol. Akkor mire?!

Vagy ha nem szabályos is, egy idő után, ami nem hónapik, csak feltünik, hogy kimaradt

Ha 8hetesen veszi is észre, akkor is van 4 hete elvetetni...


Ez egyik sem indok amit leírtál....


A helikopter

2023. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az abortusz egyikünk számára sem volt opció, nem erre vonatkozott a kérdésem sem.

A védekezés az utóbbi években bevált, nem gondoltuk, hogy most lenne vele probléma. Miután feltette a doki a spirált, azóta az amúgy brutálisan erős vérzésem előbb lecsökkent, majd el is múlt. Az utóbbi egy évben maximum maszatoltam, de a doki azt mondta ez előfordul. Még egy évem lett volna spirál cseréjéig, csak a rutin féléves rákszűrésre mentem.

Értem én, hogy meglepte és le is taglózta, engem is. 3 gyerekkel sem egyszerű, még nekem is át kell gondolnom az új életünket 4-el, az biztos. Most úgy viselkedik, mintha csak az ő élete fordulna fel teljesen.

2023. jan. 29. 18:15
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Nézzen magába a sok, normális válaszokat lepontozó és leszóló, "biztos szándékosan estél teherbe és titkoltad amíg már nem lehetett elvetetni" okostojás.
2023. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!