Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy és féléves örökmozgó...

Egy és féléves örökmozgó kislánynak,milyen hasznos ajándékot vegyen egy nagypapa?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a nagypapa vagy, akkor a szüleit kérdezd meg :)
2023. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen korú gyereknek vettem kis játékot, babakönyvet. De szerintem is a szülőket kérdezd meg, hogy mi lenne jó.
2023. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de meglepetésként szeretném ajándékozni!
2023. jan. 31. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Mienk játékkonyhát kapott. Imádja.
2023. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legnagyobb sláger volt nálunk 2 éves kora óta, előtte még kicsi hozzá, de megéri megvenni - esetleg várj vele a 2. születésnapig.

[link]


Vagy muffik ortopédiai szőnyeg.

2023. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikyen értékhatárig mert nem mindegy hogy 10e vagy 50e, és hogy állnak hellyel, mire van szükségük, mi van már, mit terveznek venni.

Milyen alkalomból? Mert ha pl semmi különös, várhatna picit és mondjuk egy homokozó, medence, persze ha van hova tenni. Vagy ezek a montessori játékok is jók lehetnek ha nem 45 nm-en élnek.

Ha ezekre a kérdésekre válaszol, könnyebb lesz segíteni.

2023. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!