Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordozni egy örökmozgót?

Hordozni egy örökmozgót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lánykám lassan 8hónapos,igazi kis örökmozgó. Már mászik,kapaszkodva feláll. A babakocsit nem igazán szereti,max. 1-1,5órát van el benne,abból is a felét végigalussza. Soha nem hordoztam,nem igazán volt keretek között,a szobájában a padlón szabadon játszhat. Viszont nagyon jó lenne,ha el tudnám vinni magammal ide-oda,mert így nehéz intézni a dolgaimat. Szerintetek egy ilyen idős baba még meg tudja szokni a hordozót? (kengurut vagy mei tait). Feleslegesen nem szeretnék tízezreket beruházni és a környéken nincs is arra lehetőség,hogy kipróbáljuk. Köszönöm előre is a hozzászólásokat! Szép napot!
2015. jún. 26. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én örökmozgóm kb 6 hónapos koráig szerette, addig se nagyon, inkább csak ha fáradt volt. Esetleg ha már ülni tud érdemesebb egy tolható tricikli a babakocsi mellett.
2015. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is örökmozgó , ma már1 éves múlt . Az utazás soha nem volt problematikus vele. A kedvenc takarója ha velem van , akkor még meg sem lehet hallani . A babakocsit nem szerette de a babahordozót igen. Még most is benne lenne ha elbírná a hátam.
2015. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi A gyerek fél éves korában kezdtük a hordozást, ő egyből szerette, most nyolc hónapos, azóta is szereti. Én mondjuk összetenném a két kezem, ha annyi ideig ellenne a babakocsiban,mint a tiéd, nálunk kb. 20 perc a szintidő, de a meitaiban akár órákat elvan rajtam. Enyém is örökmozgó, nem ezen múlik, de persze nem biztos, hogy a tiéd is szeretni fogja, jó lenne, ha tudnál kölcsönözni. Egy jó tanács: Kengurut ne, a meitai
2015. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A meitai jó, ill.totyogó kortól ssc (2 vagyok, csak idő előtt elküldtem)
2015. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Kengurukat felejtsd el. Vannak nagyon jó hordozók (széles terpesz a lényeg), ha kényelmes és egészséges a testtartás, azt bírják általában a mozgékony gyerekek is. Vannak helyek ahol lehet kölcsönözni, így ki tudsz próbálni több fajtát, melyikre érdemes beruházni.
2015. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is örökmozgó, utálja a babakocsit, de a mei taiban bármeddig elvan.
2015. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mei tai aztán ha nagyobb lesz és már nehezebb vinni meg szépen ül egyedül, akkor van olyan hordozó ami olyan mint egy túrahátizsák, szépen elosztódik a súly, nem szakadsz meg és a gyereknek is kényelmes hosszabb utakon (mi másfél éves kortól,10 kg felett használtuk.)

Ilyen kb.:

[link]

2015. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!