Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy 2 hete (szülés...

Normális hogy 2 hete (szülés óta előszőr) menstruálok?

Figyelt kérdés
7 honapos a kisfiam,2 hónapja nem szoptatok és mégcsak most betegedtem meg.2 hete éppen hogy vérezgetek,főként sötét színűt,de ma beindult és már piros a színe.Kezdek gyengülni,gondolom a vérzés miatt is meg hihetetlen hogy nagyon vágytam már babára és szeretem is de mégis depressziósnak érzem magamat.sokat szorongok,félek minden betegségtől nehogy valami baja legyen valakinek a családban.Imádok a Fiacskámmal lenni,semmiféle rossz érzésem nincs vele(sokan azt mondják ha nem szeretek vele lenni anyasági depim van) de éjszakánként még mindig 2szer kel és már kezdek kimerülni.Türelmetlen és ingerlékeny vagyok,szédülök,remegek.Mi lehet a bajom? volt már valaki hasonló cipőben?A válaszokat előre köszönöm,biztos fogtok tudni segíteni.
2008. dec. 27. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A menstruációs részéhez nem tudok hozzászólni,mert én még nem tartok ott-2 hónapos a babám-

De attól is lehetsz kimerült,meg az éjjelezés és maga a baba is sok enrgit levesz.Én is nagyon nyűgös és hisztis vagyok-főleg ha a babám napi hiszije kijön.Nekem legjobban az hiányzik,hogy nem tudok kikapcsolódni.Már egy nyugodt 2 órás shopping is jót tenne,de ha velem van a baba az nem az igazi,ha meg nincs,lelkiismeret furdalásom van.Pedig valamit el kéne követnünk,mert ennek így nem lesz jó vége...de te legalább már rá tudod bízni valakire a gyerkőcöt,mert már nem cicifüggő.Próbáld ki,hogy heti 1-2x hagy rá valakire-nagyszülő,keresztszülők-és menj kikapcsolódni.

A gyengeségre meg egyél igyál rendesen és pihenj sokat-már amennyit lehet

2008. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő és segítő szavakat...nekem az első 3 hónapban nem volt semmi bajom,imádtam az új életem,de ahogy telik múlik az idő egyre erősebb a felelőség érzés az emberben és ettől az új álapottol szorongok. Idővel remélem elmúlik.Sok gyönyörű és örömteli percet kívánok nektek!
2008. dec. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!