Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kinek mikor jött...

Szülés után kinek mikor jött meg a menstruációja? 9 hós a babám, és szeretnénk a tesót, de nem menstruálok. Pedig jauárban abba hagytam a szopit.

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hónapja szültem. Szülés után 6 hétre megjőtt és azóta is rendszeres. Pedig szoptatok.
2009. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 hónapja szültem, 8,5 hónapig szoptattam, rá egy hétre megjött, most várom a második menzeszt, de már 6 napja késik..
2009. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hós a babám, szoptatok napi 4szer, és még nem jött meg. Szerintem már kellene, hogy menstuálj, ha ilyen rég óta nem szoptatsz, a dokid biztos tud mondani okosabbat.
2009. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Altalaban ennyi idovel a szoptatas utan van mar menstruacio, de ha nincs azzal sem szoktak foglalkozni altalaban, mert ugye sokan meg nem akarnak kistesot es orulnek a mensi mentessegnek.

En a helyedben elmennek dokihoz, megvizsgal, meg tudja nezni a petefeszkeket is uh-n, meg azt, hogy milyen vastag a mehnyalkahartya es ha jonak latja, akkor gyogyszerrel vagy injekcioval be tudja inditani a peteerest, meghozza a mensit.

Az sem kizart, hogy fel fog irni fogamzasgatlot egy-ket honapra.

Nekem szules utan ket honappal sem volt tejem, akkor abbahagytam a probalkozast es elmentem dokihoz, hogy valamilyen formaban inditsuk be a ciklusomat, mert mi is hamar szerettunk volna kistesot es azt akartam, hogy beinduljon plusz legyen nehany normalis ciklus teherbeeses elott.

En kezelest nem kaptam, mert ugye meg nagyon koran volt, de viszont felirt fogamzasgatlot, amit 10-12 hettel szules utan kellett elkezdeni szedni, ha meg mindig nem volt mensi. Meg nem volt, ugyhogy elkezdtem, az elso level utan meghozta a mensimet, utana meg egy honapig szedtem, akkor is meghozta es el lehetett hagyni. Ezutan mar csak ket mensim volt, azok mar normalisan maguktol jottek meg es a peteerest is figyelnem kellett ovuteszttel, ma az elso foggatlo mentes honapban volt normal kozepidos peteeresem. 3. fog.gatlo mentes honapban teherbe is estem.

Sok sikert nektek is es problemamentes terhesseget, hogy a nagyobbikkal szepen tudj foglalkozni tovabbra is! :-)

2009. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt a gyerek, és még szoptattam. De nem volt rendszeres 20-35 naponként jött meg. De így is sikerült teherbe esni, akkor volt a kislányom 14 hónapos. Szerintem is menj el dokihoz, legalább tanácsadásra.
2009. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!