Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1.5-2 éves kislányok anyukája!...

1.5-2 éves kislányok anyukája! Mit terveztek karácsonyra ajándéknak? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kapna egy babát amit ölelgethet, valami készségfejlesztőt, de milyet? És még mit? Esetleg Pony-t? Ha befonom a pony haját, akkor baja nem lehet tőle, attól, hogy még nincs 3 éves ugye?
2010. okt. 4. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg játéka van lányomnak, így játéktárolót kap. Én is gondolkodom pónin, meg barbin.
2010. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvosi táska, babaház, játék konyha, mikró mosógép.
2010. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves lesz a lányom, duplót kap tőlünk vagy megablocks-ot. Szerintem babát is fogunk kérni valami olyan puha, ölelgetni valót. Esetleg xilofont, amit ütögethet, egyébként még én is gyűjtöm az ötleteket:)
2010. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi ugrálóvárat fogunk neki venni!
2010. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem fonod be a póni haját, akkor sem lesz tőle baja a lányodnak, gondolom már nem kajál meg mindent :)

Decemberben lesz 2 éves a lányom, babája, készségfejlesztői van egy halommal. Mesekönyve is van rengeteg, viszont nagyon szereti őket, úgyhogy azt kap majd még jó sokat.

2010. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, egyébként jó ötlet a játékvasaló, játékkonyha szett, kis edénykék, pakolós dolgok, teáskészlet, mindenféle műanyag cucc, amik olyanok, amiket mi is használunk: porszívó, kis partvis, kis lapát... nagyobbacska gyöngyök felfűzésre, labda, nagy plüssök (mostanában ezeken lovagol).
2010. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Igazából az én kislányom karácsonykor 17 hónapos lesz, de szeretnék valami "maradandót" vagyis ami tovább érdekli mint mondjuk a tanulókulcsok stb. A szájába vesz még időnként dolgokat, úgy gondolom csak ezért lehet akadály néhány fajta játék (ezért gondoltam a hajfonásra). Járni most kezdett, persze karácsonyra már szaladni fog...

Játékkonyha jó ötlet, már néztem, hogy vannak olyanok amit 18 hóstól ajánlanak (gondolom a mérete miatt)

Készségfejlesztőt is szeretnék, ötelet van esetleg, amit érdemes venni?

Várok még válaszokat, ha van:)

Mindenkinek köszi az eddigieket!

2010. okt. 5. 08:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Megnéztema Duplo-t meg a MegaBlocks-t, szupi ötlet, és a többi háztartási ötletek is nagyon jók:)
2010. okt. 5. 08:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hintalovat és játékkonyhát veszek meg egy fehérarany fülbevalót.
2010. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!