Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, kispárnára nyomtatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, kispárnára nyomtatott közöskép jó első ajándéknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaja, szakítás után mehet a kukába.
2010. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

láttál a szobájában kispárnákat? édibédi kis izébéziket?

nem?

akkor gondolod, hogy szereti az ilyeneket?

hüm?


33ff

2010. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nielindi ***** válasza:
én sem örülnék ilyennek, pedig lány vagyok.
2010. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj vele, hogy tucatajándék. Úgy tűnhet, mintha mást nem tudnál kitalálni, és könnyen lerendeznéd, hogy hát ez olyan divatos, és ha már valamit kell neki adni, legyen ez.


Én ha ilyesmi ajándékot adnék, akkor azt nem valami alkalomra, hanem csak úgy megcsináltatnám, hogy ne érződjön az, hogy csak kényszerből a karácsony miatt, mert úgyis kell valami és mást nem tudok kitalálni.


Bocsi, ha ezzel megbántalak, nem ellened szólt, csak nekem az ilyen ajándékokról ez a véleményem, főleg ha olyan személyről van szó akit szeretek és jól ismerem. Távolabbi ismerősnek én is vettem már tucatajándékot, közelebbieknek viszont személyesebbet szoktam.

2010. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

olyat vegyél aminek több köze van ahhoz amit szeret pl.: számítógépes kütyük

nézz rá mondjuk a www.bigyoshop.hu-ra ott van néhány érdekes cucc igaz nem árt ha van elég pénzed

2010. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megbontva az eddigi válaszok egységét, én férfi létemre örülnék egy ilyen ajándéknak. Mert egyfelől romantikus, másfelől pedig sugall egy bizonyos mértékű törődést a párod irányába.

A párodat viszont nem ismerem, így nem tudom örülne-e az ajándéknak, de szerintem ne számítógépes kütyüket vegyél neki, hanem mindenképpen valamilyen személyes ajándékot. A párna jó kiindulópont.

2010. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
oké első karácsonyra mehet a párna és a kütyk alatt nem olyan dolgokat értettem amik hétköznapiak hanem vicces dolgokat,de én pl valentín napra egy saját készítésű kupont adtam amit bármilyen kívánságra beválthat:D
2010. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!