Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nyelvű a Fisher price...

Milyen nyelvű a Fisher price ugrálós zebra?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy zenél, dalokat játszik, aki itt vette Magyarországon azoknak milyen nyelven zenél?
2010. okt. 4. 18:41
 1/5 szikra veronika ***** válasza:
szerinted hány nyelven lehet zenélni? Ha arra gondoltál hogy énekel e a dallamok alatt akkor arra nem a válasz.
2010. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen az csak zenél.
2010. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Off:Nem akarlak lebeszélni, de én láttam élőbe azt a játékot, szerintem kiábrándító. Tudom, hogy a kicsik szeretik, de a zebra pici is, és az egész műanyag.
2010. okt. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi Angliaban vettuk, de csak Juhuzik, gyanitom, hogy a magyar valtozat is igy csinalja. Es zenel. Tehat nem nyelvfuggo.

Amugy en zebra-parti vagyok, a fiam egy evesen kapta karacsonyra, mindannyiunknak nagyon tetszett, senki sem mondta ra, hogy kiabrandito. Es ami fo dolog: a gyerek is nagyon szereti, nem egy konnyu teremtes, lassan ket eves lesz, magas is (98 cm), de most is hasznalja, a 3 eves keresztlanyomnak is tetszik. Szerintem nagyon jopofa, lassan azert fogom elpakolni, hogy a masodik gyerek is tuti meg tudja meg orokolni.

Mondjuk teny, hogy durva penzt kernek erte itt, lattam hogy Magyarorszagon huszonparezer forintba kerul, annyit nem adnek erte meg igy sem, hogy nagyon szeretjuk.

Mi kint fele ennyiert (sem) vettuk, pedig teljesen uj volt.

2010. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. okt. 6. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!