Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri megvenni a fiser price...

Megéri megvenni a fiser price ugrálós zebrát,1éves babának? Akinek van, leírná nekem miket tud?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

A gyermekeim szeretik, nalunk mindenkeppen megerte megvenni. Igaz, hogy en olcsobban jutottam hozza, kulfoldon vettuk es ott egy eve kb fele annyiba kerult, mint Magyarorszagon.


A fo funkcioja az, hogy fel-le ugral rajta a baba, mintha lovagolna es mivel a babak donto tobbsege ezt szereti, igy a jatek mar tokeletes. Ezen kivul korbe-korbe is lehet vele forogni, akar ugralas kozben is, de csak akkor forog, amikor eppen lenyomja a baba, azaz ranehezedik.

A fogojan vannak jatekok, ketoldalt egy-egy porgetheto figura, kozepen pedig egy kis porgetheto hordo szeruseg, benne kis golyok, tehat csorog. ILletve amikor ezt megporgeti, akkor zenelni es juhe-zni kezd.

A zene kikapcsolhato es ket hangeros.

Kb ez minden, amit tud, de boven eleg, mert tenyleg imadjak a sracok. A nagyobbik gyerek ket eves mult most, tavaly karacsonyra kapta, meg ma is hasznalja, a kicsi pedig most lesz egy eves es o is nagyon szereti. Az unokatesok gyakran vannak itt es egymast valtjak a zebran, meg a 4 evesnek is konyorogni kell, hogy engedje oda a kicsiket is.

Nem tudom, hogy a tobbi gyerek hogy van vele, van-e olyan baba, amelyik megkapta es nem hasznalta, de nalunk annyira ki van hasznalva, hogy utolag belegondolva ketszer ennyit is megert volna.

2011. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Még azt megírnád nekem hogy mekkora? Milyen magas.

2011. febr. 14. 23:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom is 1éves szülinapjára kapta.Most 23hónapos,de szerintem nem volt nap,hogy ne ült volna rajta.Férjemmel mindig azt mondjuk,ez az egy játék ami teli-találat lett.:)Holnap lemérem neked,most nem akarok ilyen késön a szobába matatni.
2011. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nagyon szeretném a kislányomnak,9én lesz 1éves. Nagyon drágának találom,de ha látom a boldogságot a babámon,az minden pénzt megér!

A méret csak azért fontos,mert nagyon magas a kis drágám.

2011. febr. 14. 23:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Megéri az árát! :) Kisfiam most 18 hónapos, 15 hónapos volt mikor megvettük, azóta folyamatosan nyúzza. Olyan erővel ugrál rajta, hogy nem is marad egy helyben szegény zebra. Mindig nevetünk, mikor szépen lassan a szoba közepére araszol vele! :) A hanghatás, ami ezzel jár, na az veszélyes! ;)
2011. febr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi is imádjuk én a teszveszen vettem de nem bántuk meg mindennap zebragol a drága!
2011. febr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo vagyok.

Akkor tenyleg bejon mas babaknak is, nem csak a mi gyerekeinknek.


Magassag: megmertem, a nyereg kozepen kb harminc cm, ott kicsit lejt, a zebra feneke olyan 32 cm. A kapaszkodo teteje pedig kb 45 cm.


A kisebbik gyerekunk most lesz egy eves, 85 cm es teljesen leer mar a laba, leteszi a talpat is, le is tud rola szallni, ha akar. Olyan 3 honapja ult rajta eloszor, akkor meg csak a labujjhegye. A 2 eves gyerek 98 cm es o is siman tudja meg hasznalni.

2011. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SZia! Ahpgy olvasom, mi vagyunk az ellenpélda. A fiam 1 éves szülinapjára kapta, nagy ritkán ül rá,van hogy hetekig rá se néz, nemrég múlt 2 éves. Nálunk csak pénzkidobás. De hátha majd a kistesónak tetszeni fog. :)

A felettünk lakó szomszédnak se hiszem, hogy bejött, mert a fiam után kapta pár héttel, és a napokban láttam, hogy levitték a pincébe.

De remélem Nektek jobban bejön! :)

2011. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!