Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hasonló játékok vannak...

Milyen hasonló játékok vannak még, mint a Fisher Price ugráló zebra?

Figyelt kérdés

Elég drága, még használtan is. Esetleg ha tudtok valami hasonlót, akkor írjátok le! 15 hónapos a lányom, tehát az ilyen gumis állatok pl John Pony még nem aktuálisak.

Köszönöm!



2011. nov. 11. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A v-tech ugráló teknős,hasonló zenél,forog,ugrál,és jóval olcsóbb.
2011. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg tudod/tudja valaki, hogy ezt a teknőst hol lehet venni?

2011. nov. 13. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
üsd bem a google-ba(megtettem,sok találatot adott ki):v-tech ugráló teknős
2011. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, már megtettem, köszi.

Sok a találat, persze, de csak 4 helyen találtam összesen.

Nehezen tudom elképzelni, hogy csak azokban a boltokban , kapni, ezért kérdeztem, hátha valaki tapasztalatból válaszol...

2011. nov. 14. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Pedig elképzelhető,hogy csak pár helyen forgalmazzák,mondjuk én sehol nem láttam még(nekünk FP.zebránk van),holott bp.-i vagyok,és konkrétan mindenhová járok vásárolni(Brendon,Auchan,Cora,Tesco,Gulliver stb.stb.)
2011. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én a müllerbe láttam először,most voltunk valamelyik nap van most is.Ez debreceni müller.Amúgy mivel forgalmazzák,meg is lehet beszélni,ha épp nincs megrendelik,ezt tavaly mondta nekünk egy ott dolgozó.
2011. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap meg is nézem!
2011. nov. 15. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!