Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás anyukák, hogy hordját...

Kisbabás anyukák, hogy hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Amúgyis hullik, de a baba is belekap állandóan tépi, hiába van kontyba kötve, a tarkómnál is belekapaszkodik.

Ha vállra veszem eszi a copfom.

Emellé elég hülyén is állnak a kontyok, szeretném magam valamennyire szépnek vagy legalábbis nem egy kócos szörnynek látni mikor véletlenül elsétálok a tükör előtt.

Jelenleg hosszú hajam van, szeretném vállig érőre vágatni de nem jutottam el fodrászhoz még és bizonytalan is vagyok mivel abból magas kontyot se lehet csinálni.


2023. febr. 10. 17:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Rövid bob.
2023. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Otthon anyakonty leszarom hogy nézek ki, az utcán kiengedem, jobb napjaimon be is göndörítem
2023. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Copfban van, de nekem még pici a babám, nem húzgálja. Amúgy a fenekemig ér. Ha már kezdi felfedezni, le fogom vágatni mellig érőre, úgy, hogy még kontyba lehessen kötni. :)
2023. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Hátközépig érő hajam van, az első terhességem alatt nőtt meg és dúsult be ennyire és azóta sem hullott ki szerencsére, hiába szerettem volna korábban vállnál tovább növeszteni. Szóval én mindent megteszek, hogy ne kelljen levágnom.

Mondjuk hiába szép és dús, az idő olyan jó 99%-ban gyeskontyban hordom :D A gyerekek belekapnak, ez igaz, de hacsak nem tolom le nullásgéppel, belekapnának akkor is, szóval ennyit erről. Ha megyünk valahova, akkor szoktam valami frizurát lőni magamnak, de jah, alapvetően csak a fejem tetejére csavarom és egy csattal odafogom. 2 pillanat sincs, és ha esetleg a lányok össze is borzolnák, ugyanannyi helyre is hozni, hogy legalább megközelítőleg rendezettnek tűnjön a fejem, ne egy gonosz boszorkányra hasonlítsak.

2023. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Pontos neve Gyeskonty.

Ha megyünk valahova felkötöm, befonom, kiengedve nagyon zavar, mindenhova belelóg, ami azért szonorú mert amúgy a hosszú haj híve vagyok.

2023. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Korábban is sokat kontyoltam.


Most is…


A kihullott haj rövid drizurával általában béna szerintem.

2023. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem miért ekkora mumus a “gyeskonty”. Már ezt az elnevezést sem értem. 3 éve vagyok anya, de világéletemben imádtam hatalmas kontyot csinálni a fejem tetejére. Tavasztól őszig meg se lehet maradni kiengedett hajjal szerintem.
2023. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Derékig érő hajamat kalászfonással hordtam a kisbabás időszakban.
2023. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

A fodrászom mondta erre, ő aztán lebeszél minden kismamát a rövid hajról, ha konkrétan ilyen indokkal vágatná le. Mint anyáink idejében, ahol ez volt a trendi...

Ezzel cs*sz ki magával a legjobban az időhiányos anyuka, hisz a rövid haj rendszeresen fodrászt igényel. Olyan rövidre meg valószínűleg nem fogja vágatni, amibe nem tudna beletépni a gyerek.

Tehát ha a lenőtt, kontyos haj slampos, akkor mi van a lenőtt, rövid hajjal, ami 4 hét után sehogy sem áll?

2023. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Segg alá érő hajam van, kontyolni szoktam, vagy befonni és felcsatolni.
2023. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!