Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha a párom...

Szerintetek baj ha a párom 39-40 évesen lesz apa? Én 28 vagyok, sajnos nemrég korai vetélésem volt és a párom csak egy év mulva akar újra próbálkozni. Pedig én szeretném hamarabb.

Figyelt kérdés
Neki már van egyébként 2 gyereke előző kapcsolatból, tizenévesek. Imádja őket. Szerintetek nem lesz késő 3. gyereknek ha ő már majdnem 40 lesz?
2010. okt. 5. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi probléma lehet, hogy azért gondolom így, mert nálunk ugyanez a helyzet:)

2 hónapos a kislányunk, a párom 40. én 29 éves vagyok.

Úgyhogy HAJRÁ!

2010. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyanm

az én párom is 40 lesz. első gyermeke pedig másfél. és még legalább kettőt tervezünk.

egy jóbarátom is 40 évesen lett először apa. 43 évesen lett másodjára.

a sógorom pedig 38 volt első gyermeke születésénél.


és még ennél is sokkal több példát látok magam körül arra, amikor a második családját alapítja a negyvenes férfi, ahogyan a ti esetetekben is.


sajnálom a veletek történt. de vajon miért nem akar egy évig próbálkozni? meginogott? mindenesetre nem hiszem, hogy késő lenne neki, pláne harmadik gyerekhez. és te is fiatal vagy még. egy év simán beleférhet, de akár több is. attól függ, hány gyereket terveztek :)


egy szintén huszonéves anyuka

2010. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én férjem 43 évesen lett apa, első gyerekünk (neki is). Az apukája 44 éves volt, mikor ő született, és tavaly halt meg. Nem gond, szerintem. Főleg, ha úgyis szereti a gyerekeket.
2010. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!