Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Január elején volt egy spontán...

Január elején volt egy spontán vetélésem. Azóta sikeresen megjött a 2. menzeszem is, de az is késve(41. napra a 32. nap helyett). Mikor fog beállni a ciklusom? Mikor celszerű újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, Nagyon sajnálom ami veled történt.

Nekem is volt egy spontán vetélésem kb 7 hetesen, akkor erősen véreztem, és rettentő rossz érés volt. Miután a vérzés elmúlt, én elkeztem hőmérőzni, és újra próbálkoztunk. Azóta most 12 hetes kismama vagyok.

úgyhogy szeritnem, ha nagyon aggódsz, akkor irány a doki, kérdezt ki a véleményét, de valószínüleg, ha már volt két ciklusod, szerintem nyugodtan próbálkozzatok!

Nekünk azonnal sikerült.

Sok sikert :)

2008. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia ,szegény nagyon sajnálom ami történt,nekem is volt már vetélésem 14 hetesen novemberben.:((( nekem az orvosom azt mondta,3 teljes ciklus várjak ki,hogy rendesen regenerálódjon a méh!próbálkozunk eddig még "eredménytelenül"! szerintem kérdezd ki orvosod véleményét!sok sikert:)
2008. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!