Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire jelentős a hajhullás...

Mennyire jelentős a hajhullás a szülést követően?

Figyelt kérdés

Bevallom, rettegek emiatt. Mindig is hosszú, vastagszálú és "sok" hajam volt, de most félek, mi lesz, ha a terhességet követően jelentősen ki fog hullani, illetve olyanról is hallottam, akinek a foga is kiesett.

Nálatok ezek mennyire voltak jelen?



2023. febr. 17. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 1 évig hullott a hajam, hajmosaskor, fesulkodeskor.. Nem tudom megítélni mennyi, nekem sem hullott soha, nagyon sok volt, itt meglátszott a hullás, de jelenleg 2,5 éves a kislányom es mar ugyanolyan mint szülés előtt, úgyhogy ne aggódj, csak ideiglenes. Vitaminokat szedd!
2023. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Barátnőmnek fele haja kihullt, nem is nőtt vissza soha :(
2023. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesség alatt egyáltalán nem hullott, ez a "felesleg" hullott ki szülés után pár hónappal, utána visszaállt ugyanolyanra, mint a terhesség előtt volt. Egy anyukát sem ismerek, akinek a gyerek(ek) után kevesebb haja maradt. Szerintem ne aggódj emiatt!
2023. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egyáltalán nem hullott.
2023. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Sokkal kevésbé, mint covid után. Össze tudom hasonlítani,hidd el...


2 évig szoptattam, egy kis plusz vitamin megoldotta. Persze kihullott az,ami terhesség alatt nem,de utána már pótlódott. Rengeteg babahajam volt (növésben lévő haj).


Covid után a fejem felén úgy kiritkult a haj,hogy látszott a fejbőröm. Nagyon durva volt.

2023. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon durva volt. Mivel elég korán kezdtem őszülni így már akkor festett hajam volt (sötét barna)

Olyan sok hajam kihullott hogy borszató volt. Durván látszott a fejbőröm, mint aki kopaszodik (csak nem foltokban)

Ahogy abba hagytam a szoptatást 8hósan elválasztotta magát, meg is szűnt a probléma

2023. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2 szülés után kopasz foltjaim lettek. Aztán szépen visszanőtt. Nagyon durván néztem ki


A fogak... hát első szülés után 2 lyukas fogam lett, most a 2szülés után 1.5évvel 3 lyukasnál tartok (külön-külön. Szóval 5 fogam romlott).


Mindezt úgy, hogy szülés és szoptatás alatt is szedtem vitamint (nem írok nevet, nem volt olcsó.) Emellett rendszeresen járok fogorvoshoz. 2 bölcsességfogat kihúzták, a másik 3at betömték.

2023. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rettentően.
2023. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyik szülés után se hullott. Mondjuk az extra dúsnál dúsabb se lett terhesen. Szerintem nem is lett volna rá lehetőség, annyira sok hajam volt. Csak azért volt, mert most 40 felett (10 és 7 évesek a gyerekek), most már ritkult, de így is dúsabb mint az átlagnak. Annyiban látszik a változás, hogy kevésbé kell ritkítania a fodrásznak.

Fog: nekem nem romlott, csak folyton vérzett meg gyulladt az ínyem terhesség alatt. De szüléssel elmúlt, nem lett baj belőle.

2023. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez változó,de nekem brutál.10 hónapos most a kicsi,de csomókban hullik a hajam.Az is csoda,hogy még van annyi kihullik.
2023. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!