Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyerektartást...

Nem akarok gyerektartást fizetni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nővel fél éve

Azt mondta mindig hogy gyógyszert szed, volt olyanis mikor én vittem el az orvoshoz és a patikába is kiváltani

Hazudott

Most nyögte be nekem hogy 8 hetes terhes és hogy tartsuk meg

Én sosem akartam gyereket és ezt már tisztáztam a kapcsolat elején is

Mondtam hogy vetesse el de azt mondja nem fogja

Közöltem vele hogy elhagyom erre meg berágott és mondta hogy akkor fizethetem a gyerektartást

Hogyan tudnék ebből kimenekülni??



2023. febr. 19. 17:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%
Találd fel az időgépet és húzz gumit, vagy köss csomót a farkadra!
2023. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
58%

Nem akarásnak nyögés a vége.


Miből gondolod, hogy hazudott?


Azt tudtad, hogy tabletta-szedés, de még spirál mellett is teherbe eshet egy nő ?


Képes lennél megöletni a saját gyerekedet ?


Mit tegyél?


Legyél jobb ember, mint voltál, itt a nagy lehetőség!!

2023. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg max a külföldre költözéssel, bár eu-s országok esetén már ott is könnyen utánad nyúlnak. Valami random afrikai kis faluban viszont nem feltétlen találnak meg.

A minimlábéres bejelentés már rég nem megoldás. A bíróság sem hülye, ha az apa életszínvonala láthatóan magasabb mint amit a hivatalos fizetése megengedne, akkor azt vizsgálják és máshogy állapítják meg a gyt-t. Úgyhogy nem érdemes bszakodni, mert legvégső esetben börtön is járhat a nem fizetésért.

Nem értem a férfiakat, hogy tudják ez egész életüket egy pár hónapja megismert másik emberre bízni. Annyira rizikós. Értem, hogy szar a gumi, de most komolyan, annyi ilyen eset van, én soha nem bíznék ennyire fontos dolgoban másban. Még ha nem is hazudott a csaj, elég egy cifra fosás, és kész a baj. Kíváncsi vagyok ha tényleg elterjed a férfi tabi, fogják-e inkább azt szedni.

2023. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
15%
Találd fel az időgépet...
2023. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
30%
Fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni. Ha valóban szedte, akkor azt jelenti, hogy nem akart gyereket. Akkor miért akarja megtartani? Ha hazudott és tényleg nem szedte, akkor csak arra ment ki a játék, hogy gyereket csinálj neki. Mindkét esetben elítélendő, amit csinált, és megérdemelné, hogy egyedül nevelje a gyereket, és ne fizess semmit. De sajnos te nem igazán tudsz mit csinálni, csőbe húztak. Sajnálom, hogy ilyen törvények vannak. Én is ismerek ilyen nőt, aki azt hazudta a pasijának, hogy fogamzásgátlót szed, csak mert gyereket akart. Szegény srác vállalta az apaságot, azt gondolta, a gyógyszer mellett lett terhes és nem hibáztatta a lányt. Persze rég nincsenek együtt, de a gyerek tartást fizeti.
2023. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
24%
Dolgozz feketén akkor nincs mit adni papíron.
2023. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%

#15

A gyerek nem csak a nő felelőssége volt. A törvény gyerektartás kapcsán nem az anya mellett, hanem a gyerek érdekeiben vannak! A gyerektartást NEM AZ ANYÁK KAPJÁK, A GYEREK. Az, amit ketten hoztak létre.


Kérdező:

Sehogy nem tudod megúszni. Próbálj beletörődni, fogd fel úgy ezt a kisbabádnak adod. Próbálj nyitott lenni a baba felé, hátha mégis megtetszik majd a dolog.


Felelőtlenség volt egy ismeretség után nem gumit húzni, ez a te hibád is. Vállald a következményeket.


A nő amúgy lehet szedett gyógyszert, egy hasmenés/hányásos betegségnél nem is hatásos csak ezt sokan nem tudják. Az egyetlen 100%os módszer az óvszer. De azt hiszem ezt nem kéne egy felnőtt férfinek magyarázni...

2023. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
93%

#16

Ha feketén melózik is van egy minimális összeg amit havonta kikell fizetnie. Akkor magával is kitol, nyugdíjra is kéne gondolni meg a többi ugyebár...

2023. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
26%
18 engem nem érdekel,hogy lesz-e nyugdíja... nem húzott gumit,de fizetni sem akar a saját gyerekére akkor dolgozzon feketén és egye a kefét.
2023. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%
Ha a nő nem teljesen hülye, úgyis apasági keresetet fog ellened benyújtani, akkor mindenképp fizetsz majd. Hát, szívás.
2023. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!