Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyerektartást...

Nem akarok gyerektartást fizetni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nővel fél éve

Azt mondta mindig hogy gyógyszert szed, volt olyanis mikor én vittem el az orvoshoz és a patikába is kiváltani

Hazudott

Most nyögte be nekem hogy 8 hetes terhes és hogy tartsuk meg

Én sosem akartam gyereket és ezt már tisztáztam a kapcsolat elején is

Mondtam hogy vetesse el de azt mondja nem fogja

Közöltem vele hogy elhagyom erre meg berágott és mondta hogy akkor fizethetem a gyerektartást

Hogyan tudnék ebből kimenekülni??



2023. febr. 19. 17:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
19%
Azért kíváncsi lennék, hogy az abortuszt választó nőknek is ilyeneket írkálnátok-e, hogy egy érzéketlen szar, meg vállalja a következményeket, szülje meg, ha már nem tudott védekezni.
2023. márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
90%

"Elvetélt magától, hálistennek"

Na ja. Jobb Neki meg a gyereknek is, hogy semmi köze hozzád.

Te meg jöttesd el magad!

2023. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

#31

Nem azért érzéketlen szar a kérdező mert a babát nem tartották meg. Aki egy abortuszt választ annak oka van rá, a saját dolga.

A kérdező azért egy érzéketlen szar mert a nő akarta a gyereket, csak a kérdező nem és konkrétan kijelenti hogy elvesztette a párja HÁLA ISTENNEK! Neharagudj de ez érzéketlenség.

Az hogy te ezt nem tudod értelmezni az téged minősít. Nem gondolnám hogy egy olyan férfit aki örül annak hogy a párja elvetélt és egy olyan nőt aki elveteti a babát mert nem tudja felnevelni össze kéne hasonlítani.

2023. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
9%

#33 és te azt honnan tudod, hogy a kérdező miért nem akar gyereket? Miért kellene siratnia egy olyan

babát, akit ő nem akart, amit kerek-perec meg is mondott a nőnek. Mit nem lehet ezen érteni? "Véletlenül" terhes lesz valaki pár hónap után valakitől, aki ezt nem akarja, aztán meg nem érti, hogy miért ilyen a reakció, meg megy a követelőzés.

2023. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Legközelebb használj gumit vagy ne szxelj olyannal, akitől nem akarsz gyereket!


Örülök, hogy szegény gyereked még idejében meggondolta magát és inkább visszament, legközelebb talán jobbat választ...

2023. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
78%

Kasztrálás?

És bizti nem lesz többé ilyen probléma.


Olyannal ne szexelj akivel gyereket nem vállalnál,


de ez alap kellene legyen.

2023. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Aki egy vetélésre azt mondja, hogy hála az istennek, az érzéketlen szar. Akár nő, akár férfi.

Off, de olyan érdekes, hogy az emberek ennyire rosszul használják a megsiratni szót. Megsiratni az elhunytat szokás a temetésen. A gyászolók sírnak. Ha valami sírásra késztet valakit, akkor az megríkatja. Kicsit régies kifejezés, de nincs rá másik a magyarban.

2023. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!