Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyerektartást...

Nem akarok gyerektartást fizetni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nővel fél éve

Azt mondta mindig hogy gyógyszert szed, volt olyanis mikor én vittem el az orvoshoz és a patikába is kiváltani

Hazudott

Most nyögte be nekem hogy 8 hetes terhes és hogy tartsuk meg

Én sosem akartam gyereket és ezt már tisztáztam a kapcsolat elején is

Mondtam hogy vetesse el de azt mondja nem fogja

Közöltem vele hogy elhagyom erre meg berágott és mondta hogy akkor fizethetem a gyerektartást

Hogyan tudnék ebből kimenekülni??



2023. febr. 19. 17:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hiszen senkit sem lehet abortuszra kényszeríteni.
2023. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
90%

Màr sehogy. Ha valóban te vagy az apja, akkor fizetned kell.

A tanulságokat viszont letudod vonni belőle. Legközelebb húzol a farkadra gumit, vagy csak akkor dugsz, ha nem lesz probléma egy gyerek.

2023. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
73%

B.szni tudsz aztán minden felelősséget a nőre haritasz.

Tipikus gerinctelen , felelősség sehol

2023. febr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
43%
Kenyszeritened a masikat erre arra. Tipikus bántalmazó .
2023. febr. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
11%

15-ös, nekem is van egy hasonló ismerősöm, aki így járt a nővel.

Amikor összejöttek, azt hazudta a nő a csávónak, nem lehet több gyereke, (már van egy 12 éves fia) csak hogy együtt maradjanak, aztán hát teherbe esett védekezés nélkül..

2023. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
25 ez se 100 százalék hogy hazudta. Nekem a doki mondta hogy nem lehet gyerekem, párom is ott volt (terveztük) aztán lám terhes lettem.🤷🏻‍♀️
2023. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ha valaki ferfikent ennyire biztos hogy nem akar gyereket , es tisztaban van a noi/ferfi test felepitesevel nem lenne egyszerubb vazektomiat csinaltatni? Tekintve hogy nokent nem engedelyezett az elkottetes csak bizonyos felteteleknel, ferfiaknal nem tudok ilyenrol. Es lam problema megoldva
2023. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Elvetélt magától, hálistennek
2023. márc. 15. 22:16
 29/37 anonim ***** válasza:
86%
Érzéketlen szar vagy akkor örülj a fejednek és húzz gumit a mocskos farkadra. Te felelőtlen kisgyerek. A nőt meg kerüld el inkább, sőt minden nőt kerülj el a te söpredék.
2023. márc. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Az meg van amúgy nektek hogy a nővel kialakult már a kölcsönös bizalom és nem egy idegenről volt szó?

Együtt laktunk és együtt csináltunk mindent

Az elején még óvszert is használtam aztán mondta kb 2 hónap után hogy gyógyszert szed felesleges megfojtani a magic sticket

Szóval jöhettek ezzel az álszent dumáitokkal! :)

Gondolom a férjetek is minden alkalomnál gumit húz attól függetlenül hogy gyógyszert, vagy egyébb más készítményt használtok!

Szívből sajnálom azokat a férfi társaimat akik ugyanúgy vannak mint én!

2023. márc. 16. 05:28
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!