Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor csalódtatok a bébiszitte...

Mikor csalódtatok a bébiszitteretekben? Mikor húzta ki nálatok a gyufát? Ha volt konfliktus, hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Történeteket szívesen olvasnék. Akár bébiszitterektől is.

2023. febr. 26. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Keresel masikat ne itt hisztizz. Keresel mast, kifizeted ot mert ingyen nem fog vigyazni senki mas rajuk. Ha o se szimpi keresel megint mast.


Hmm. Konfliktusrol csak hallottam: anyuka ott is azt hitte korulotte forog a nagyvilag es h a neveletlen kolykeire tilos raszolnia a szitternek. :D Ez a legtipikusabb!

2023. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Első: Nálad minden oké? Kiírtam, hogy történeteket szeretnék olvasni. Akinek van ilyen tapasztalata, szívesen venném ha leírná. Sehol nem kértem tanácsot, pláne nem 0 infóból... Elhiszem, hogy szerettél volna mindenképp írni, de ez például nem volt válasz a kérdésemre. Azért köszönöm, hogy írtál.


Saját személyes tapasztalat érdekelne elsősorban.

2023. febr. 26. 18:40
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyébként erre is kíváncsi vagyok, hogy mennyire zárják rövidre a szülők a kapcsolatot, ha a felépített bizalom után valami nem klappol...


Még az elsőhöz annyit, utána több ilyen jellegű kommentre nem reagálok, hogy én ezt nem tartom opciónak, mert ez nem a szülő és a szitter érzéseiről szól elsősorban, hanem a gyerek lelki és testi biztonságáról. Éppen ezért nem "váltogatjuk" csak úgy a bébiszittereket. De itt ezt be is fejeztem, térjünk vissza a kérdésemre.

2023. febr. 26. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
De, ez elsősorban a szülő és a bébiszitter közötti érzésekről szól. Mert ha hisztérika anyuci vagy apuci, akkor lehet akármilyen jó a bébiszitter, úgyis kicsesznek azzal akire a gyereküket sózzák.
2023. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4, írsz ki kérlek kérdést? És majd ott megbeszéljük. 😉 XD


Innentől kezdve csak azokra a hozzászólásokra reagálok, amik választ adnak a kérdésemre.

2023. febr. 26. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Akkor talán kérdezz rendesen.... Netalántán írd ki miféle konfliktusod volt, ne várd el másoktól a random példákat, és kérdezd meg, ők hogy oldanák ezt meg. Mert totál céltalan amit csinálsz, mintha előre kifogásokat keresnél amibe beleköthetsz.
2023. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudok szülő szempontjából válaszolni a kérdésre, mert nincs gyerekem, bébiszitter viszont már voltam. Ott a családdal hetente egyszer leültünk hosszabban beszélgetni, mindkét oldalról megosztottuk a gondolatainkat. Ez nálunk jól működött.

Én is voltam előtte olyan családnál, akik bunkók voltak velem, húzták a kifizetést, úgyhogy otthagytam őket. Kár, mert a kislánnyal nagyon jóban voltunk. :(


Más: Utolsó, fogd már be. Nem biztos, hogy tudod, hogy működik ez az oldal, úgyhogy elmagyarázom: nem kell minden kérdésre válaszolnod, amit meglátsz, nem tiltanak ki. :) Nincs megfelelő válaszod? Semmi baj, ugorj a következőre.

Egyébként meg annyira nem lehetsz hülye, hogy látatlanban találgatod, miért írhatta ki a kérdést a kérdező. Hol írta, hogy volt valami konfliktusa? Persze lehet volt, de az is lehet, hogy még csak bébiszittere sem volt korábban, csupán szeretne fogadni egyet, és próbál – felelősségteljes szülő módjára! – felkészülni rá.

Ráadásul milyen ingyen munkáról beszélsz? Annyira látszik, hogy valami megkeseredett, alulfizetett személy vagy, aki elfáradt itt a hét végére.

2023. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Egy volt, mikor az utolsó pillanatban mondta le, arra hivatkozva hogy megbetegedett a gyereke. Másodszor jött volna. Mondtam, hogy ez nagyon gáz, mert nem lemondható programom volt. Végül megoldotta és eljött. Többet nem hívtam.
2023. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
Hogy megfenyitett minket hogy nem reagal majd. 🤣🤣
2023. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Tesómnál volt. A bébiszitter nem jött el időben, de akkor szólt csak, mikor már ott kellett volna lennie, hogy egyetemi órája van. Meg olyan, aki a saját unokájára vigyázott, meg olyan, aki covid legfelfutóbb időszakában, enyhe hőemelkedéssel és köhögéssel náthásan érkezett maszk nélkül.


A saját unokás mellè kerestek második szittert a többieket nem hívták többet.

2023. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!