Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy esély van arra, hogy ha...

Nagy esély van arra, hogy ha spermadonor leszek akkor fel is fogják használni?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, nincsen semmilyen betegségem. Régimódi vagyok, 18 évesen szerelmes lettem egy lányba de ő nem szeretett viszont. Utána párszor visszasírta magát de én már nem tudtam úgy szeretni.

Mostanáig nem tudtam kialakítani kapcsolatot más nőkkel. Félek és motivációm sincs a csalódás miatt.

Szexuális kapcsolatom csak vele volt.

Már nem látok esélyt arra, hogy valaha is családom legyen de közben nagyon vágyok egy gyerekre. Úgy érzem akkor több értelme lenne az életemnek.

Szeretném tudni, hogy hogyan működik pontosan ez a spermadonor dolog? Tudni fogom, hogy ki ő? Ez jó lenne az öröklés szempontjából mert nem lesz akire hagyjam azt amim van.



2023. febr. 27. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogod tudni, hogy felhasználták-e a mintádat, illetve eleve nagyon kicsi az esélye, hogy felhasználják.
2023. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Ha mindenáron családot alapítanál miért nem fordulsz egyházi közösséghez? Ott van a legnagyobb esély a harmonikus kapcsolatok kialakítására.


Végetért már a COVID okozta rémálom hosszabb ideje, elindultak a csoportos foglalkozások, vannak közösségek.


Május végéig még bárhova eljuthatsz - a nyári szünet előtt!!!

2023. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen közösségekre gondolsz?
2023. febr. 27. 23:27
 4/16 anonim ***** válasza:
8%

Hittan- vagy bibliaóra. Egyáltalán nem kifejezetten társkeresési céllal fordultam egyházhoz, hanem segítségért egy korábbi krízishelyzetben.


Mit ad a Gondviselés? Alig tettem be a lábam, egy éven belül MAJDNEM(!) egy komoly szerelmet találtam.


Ezután nem volt megállás. Többször is volt MAJDNEM(!) komoly kapcsolatom. Nem tudtam közel engedni magamhoz a másikat - krízishelyzet miatt.


Most tartok ott, hogy NORMÁLISAN MŰKÖDŐ(!) lényegesen komolyabb kapcsolatom van az eddigieknél...


Valamilyen felekezethez nem tartoztak a felmenőid? Hova tartoznál eredetileg? Melyik valláshoz? Erről sosem beszéltetek a családban?

2023. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Vagy akár istentiszteletekre is el tudsz járni. A plébániák, illetve lelkészségek faliújságjain MINDIG(!) meg vannak hirdetve az aktuális csoportok.


Az istentiszteletek végén szokták is külön el szokta mondani az éppen aktuális lelkigondozó végzettségű munkatárs a hirdetnivalókat. (Milyen közösségi program indul, milyen korosztályt várnak pl.)


Ne rontsd el felesleges bonyodalmakkal az életedet, ha nem muszáj!


Minden jót és sok sikert kívánok! :)

2023. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Református vagyok, de a felmenőim között sok a baptista.

KÖSZÖNÖM A TANÁCSOT!

2023. febr. 27. 23:48
 7/16 anonim ***** válasza:
7%

Nagy kő esett le a szívemről, hogy MEGMENTETTEM EGY EMBERÉLETET!!! (De lehet, hogy ezzel akár többet is egyidejűleg...)


Ezért már érdemes feljönni az oldalra!!! 2014. júniusa óta ez a legnagyobb sikerem itt először.


Végre... én is köszönöm a LEHETŐSÉGET(!) Tisztelt Kérdező!

2023. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
#7! Milyen életet? A kérdező nem haldoklott!🙄 Én viszont buktam egy potenciális spermadonort. Szóval inkább elvettél egy életet😂
2023. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Igen? Nem hinném, hogy túl boldog lenne a Kérdező, ha a gyerek az apját keresné és nem találná... a névtelenség megőrzése végett.


De mindegy is, a családalapítás a legszigorúbb értelemben vett erkölcsi kérdés. Akárhogyan is nézzük, nem lesz ez másként sosem.


Mindent lehet persze, de nem minden használ.

2023. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis szerénységet még gyakorolhatnál a vallásod keretein belül.


De valóban, kérdező, egy ilyen ismeretlenül fogant baba valószínűleg nem adná meg azt a boldogságot, elégedettséget, amit keresel. Társkereső oldalakkal is meg lehet próbálkozni, férfiként talán nem mindenki azért fog rádírni, hogy szexelni akarjon. Írd le, hogy hosszútávú kapcsolatot szeretnél és egy családban gondolkodó nőt keresel.

2023. febr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!