Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik baba után hogy...

Harmadik baba után hogy védekeznél, ha biztosan nem szeretnétek több gyereket?

Figyelt kérdés
Korábbi trombózis miatt nem szedhetek fogamzásgátlót, eddig óvszerrel védekeztünk, de azt semelyikünk nem nagyon szereti, és váltanánk valamire, ha már úgyis hosszú távra tervezünk. Az fontos, hogy nagyon biztonságos legyen, mert bár imádom a gyerekeimet, elég három. Esetleg tudtok valamit javasolni?
2023. febr. 28. 07:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Végleges, elköttetném magam
2023. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elkötés,spirál
2023. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Én megbeszélném a férjemmel, hogy végeztesse el a művi meddővé tételt. Férfiaknal ez egy egyszerű ambuláns műtét, és 3 gyerek után már korhatár nélkül lehet kérni.

Mi ebben gondolkodunk, de nekünk még várni kell egy évet, mert csak két gyerekünk van, és így csak 40 év felett végzik el.

2023. febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel császár lett a harmadik, kértem az elkötést. Szerencsére azóta sem bántam meg, bár nagyon le akart beszélni a doktornő. :)
2023. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Spirál
2023. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elkötés.
2023. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Én az első gyerek után elköttettem magam. Itthon nem csinálták meg, el kellett utazni Szlovákiába.
2023. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Barát házaspárnál a férfi nem szarozott, simán megcsináltatta a vazektómiát. Azt mondta, hogy 10 évig szedett figamzásgátlót a felesége, majd kihordta a gyerekeiket és szoptatta őket, nem szeretné ha a felesége megint hormonokkal tömné magát. Úgyhogy most rajta a sor, és mivel soha nem szeretnének már gyereket, ez kézenfekvő volt.

Tény, hogy a pasik többsége nemhogy önszántából nem ajánlaná fel, de még végig se hallgatná a lehetőségét se.

2023. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én 2 gyerek után voltam úgy, hogy ennyi köszönöm, elég, így spirált rakattam fel. Ez tűnt a (műtétet leszámítva persze) a lebiztosabb tartós megoldásnak.
2023. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mazipa ***** válasza:
62%
Vazektomia. Sajnos ha magadat kotteted El, ott a leggyakoribb mellekhatas a nagyon durvan fajdalmas menstruacio. Raadasul a vazektomia egy kb 30 perces ambulans mutet. Nalunk is ez lesz majd.
2023. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!