Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párotoknak nem tetszik a...

Ha a párotoknak nem tetszik a név amit ti szeretnétek, hogyan döntitek el, hogy mi legyen a baba neve?

Figyelt kérdés

A párommal megegyeztünk egy néven. Az az egyetlen név, ami neki tetszik az egész listából. Nekem sincs bajom vele, de én szeretnék második nevet is. A név amit adni szeretnék második névnek kicsit szokatlan, de az mindegy is, mert egy egyszerű, hétköznapi név se tetszene a páromnak.

Én szeretném ha lenne második neve, a párom nem. Ki véleménye a fontosabb? Ha nem tudunk megegyezni, akkor mi legyen?


2016. ápr. 29. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjem nem akart volna 2. nevet,nem lett volna. Ha ő akart volna de én nem akkor sem lett volna. Ha valami nem tetszett valamelyikünknek,azt az ötletet elvetettük.
2016. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pedig ezek a dolgok előrevetítik a gyereknevelést. nagyon fontos a kompromisszum, mindkettőtök részéről, próbáljátok valahogy megtalálni azt ami mindenkinek jó. tényleg ez a legkisebb dolog ahhoz képest, hogy mik jönnek majd :)
2016. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kinek a velemenye fontosabb, mindekettotoke egyforman fontos.
2016. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szép nevet választott a párod, nekem a te választásod nagyon nem tetszik, de ha másban nem tudtok megegyezni,kapja azt második névként, maximum nem fogja használni sehol se. Más név nincs, ami kevésbé kutyanév és mégis tetszene neked? Bocsi csak én nem tudok elvonatkoztatni, a dobermanunkat hívják úgy.
2016. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én hajlandó lennék a kompromisszumra, hogy akkor találjunk egy másik nevet második névnek ami neki is tetszik, de neki nem tetszik egyetlen név se. Az egész anyakönyvezhető nevek listáját végignéztük kétszer, és egyetlen egy név tetszik neki, amin megegyeztünk. De én szeretnék második nevet is, de mivel neki nem tetszik semmilyen név, ezért nincs is min gondolkozni. Vagy nem lesz második neve, vagy lesz, de akkor meg neki nem fog tetszeni, mindegy milyen név az.
2016. ápr. 29. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg, ha úgymond ő döntött az első névről, akkor nincs min gondolkodni, add másodiknak ami neked tetszik, bár én még mindig az mellett vagyok, hogy próbálj kevésbé elvont nevet választani, annyi szép fiúnév van.
2016. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Most én vagyok a hülye,hogy nem látom a nevet,vagy a 4#-es van összezavarodva? :D
2016. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pár órával ezelőtt feltett egy kérdés és ott le voltak írva a nevek. Most nem írom le, mert gondolom a kérdező okkal nem írta le itt. A lényeg, hogy a férjnek tetsző név egy átlagos divatnév, míg neki egy extrém, nagyon nem megszokott név tetszik.
2016. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Értem értem :) köszi
2016. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi sem tudunk megegyezni, de még van pár hét a szülésig....Pozitív vagyok :-)
2016. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!