Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor döntöttétek el, hogy...

Mikor döntöttétek el, hogy gyereket szeretnétek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a párommal babát, de félek is tőle mert nem tudom, hogy felkészültünk-e eléggé a feladathoz.

2018. aug. 12. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sosem fogod magad felkészültnek érezni. De ha szeretnétek babát, és van is helye, akkor hajrá! :)
2018. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Olyan soha nem volt hogy semmi kételyem nem támadt! Még most is aggódom milyen lesz a változás, pedig 32 hetes vagyok. :)

Megveszéltük, hogy milyen jó lenne egy kis lurkó, anyagilag belefér és helye is lenne. Végül 7. hónapban jött össze.


Olyan hogy semmi aggodalmad, kételyed nincs, olyan szerintem nem lesz. Csak olyan hogy ennek ellenére erősebb a vágy, hogy gyereket szeretnél.

2018. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én alig vàrtam, hogy lehessen!

Megvártuk, hogy hàzasságkötés után mrglegyen az egy év munkaviszonyom, és aztán próbàlkozni kezdtünk.

A 3. hónapban sikerült, de sajnos elvetéltem, de rá nemsokára megfogant a kisfiam egyből.

Most már a kistesót várom, 7 hetes vagyok :)

2018. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hely is van, anyagilag is elbírjuk. Próbálkozunk is egy ideje, csak közben aggódom is. Lehet ezért nem jött még össze.
2018. aug. 12. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Kituztunk 5-6 feltetelt/celt, es mikor azokat elertuk belevagtunk
2018. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Hogy én szeretnék, azt tudtam mindig is.

A párommal közösen pedig, amikor a kapcsolatunk megérett hozzá. Kétely mindig volt, az minden felelősségteljes emberben van.

2018. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!