Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb pelus?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden babának más válik be. Nálunk csak a 12 órásak jöhetnek szóba. Mindkét fiamnak csak ezt szoktam venni.
2010. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ja, és légyszi írjatok babakort is

1-2 hónapig nekünk jó volt a libero, de már nem az igaz igy 6kg felett 3 hónaposan

2010. okt. 6. 09:18
 3/11 anonim ***** válasza:
9 hónaposnak én a Pampers active baby-t használom.Nagyon bevált!
2010. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!Amíg 1-2 hónapos volt a kislányom addig a Liberót használtam,most 3 hónapos és 6 és fél kiló Huggies-t használunk nappalra,éjszakára meg Liberót(mindkettőböl a 3-as méretet!De mindent kipróbáltam!De ez a kobináció vált be a legjobban!
2010. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kombináció
2010. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dm babylove-ot használok hónapok óta. Nálunk bevált, soha nem folyik ki semmi. De bármelyikre váltasz, először csak kis csomagot vegyél (vagy kérjél valakitől mintát), mert másnak beválik, lehet, hogy a te gyerekednél meg nem...
2010. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két nagy gyerekemnél annó a libero vált be, most a 11 hónaposomnál a pampersre esküszöm...
2010. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyobbik fiam nagyon duci volt mar amikor szuletett, csak a huggies volt igazan jo a nagy pocakra es vastag combokra.

A pampers active baby katasztrofalisan rossz volt akkor, a libero kidorzsolte a combjan a fodrokat, utana nem is akartam kiserletezni. 10 honapos volt, amikor gyorsban pelust kellett venni es Pamperst hozott a ferjem.

Szuper volt mar akkor. Azota is azt hasznalom a legszivesebben, semmi gond vele.

Pici fiam vekonyabb volt, neki mar a korhazba is pamperst vettem.

Viszont a sarga sleep and play pampers nem jott be, balesetek voltak.

Tovabbra is jo a huggies is, hasznaltunk babylove-t es bella happy babyt. Utobbitol kipirosodott a fenekuk, ezt leszamitva nedvszivasra nem volt egyikkel sem gond, balesetek is voltak.

De mivel a pampers active baby tunik a legrugalmasabbnak es legnagyobbnak, igy ennel maradtunk alapban.

2010. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a dm-eset kipróbáljuk akkor!

lildoset és tescosat használtatok már, milyenek?

2010. okt. 6. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok.

A lidlben meg nem vettem, tescoban mar igen. A szines tescos nem volt rossz, olyan volt mint mondjuk a bella happy, tobbszor is vettem, amikor az volt jo arban.

A kek-feher nagyon olcso tescost viszont meg sem probaltam, mindenkitol azt hallottam, hogy csupa muanyag az egesz es rossz.

Egyebkent nekem csak annyi bajom van a dm-es es a tescos szines pelussal, hogy nem feltetlenul olcsobb, mint mondjuk a pampers, ami nalunk sokkal jobban bevalt. Ritkan vannak azok is 40 forintos ar kornyeken (a 4es meret). Viszont pampers akcio mindig van valahol 1-2 havonta, amikor 40 forint korul jon ki ez a meret, vagy vateran, teszveszen bele lehet futni ilyen aron nagyobb mennyisegbe, igy inkabb abbol tarazok be hatalmas adagokat.

2010. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!