Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a legjobb név?

Figyelt kérdés

A lányom tegnap este felhozta, hogy szeretne egy 3. nevet is. Furcsállottam, azt mondta nincs semmi baj a nevével, sőt szereti is, de szeretne egy harmadikat.

Ezeket mondta: Boglárka, Borbála, Dóra, Emma, Fanni, Hanna. A vezetéknévhez mind illik. Szerintetek melyik lenne a legjobb, legszebb? És azt is leírnátok, hogy mit gondoltok ezekről a nevekről, mi jut, eszetekbe róla stb. Meg még írhattok is, ha van ötletetek!És szerintetek ezek nem tucat nevek? Köszönöm előre is a segítséget. 38/N


2011. nov. 6. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Az első hármat semmi képen nem adnám,pont azért,mert "tucat nevek",és amúgy sem tetszenek. Az Emma az egyetlen ami tetszik,talán azért,mert nem sokan viselik ezt a nevet...


Nekem 1 Beatrix,1 Anasztázia Izabella és 1 Alexandra nevű lányom van. :-)


(25/N)

2011. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül csak az Emma tetszik.
2011. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Emma és Hanna tetszik. Persze az sem mindegy hogy mi a neve, mi az ami illik hozzá.
2011. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Leírjam mi a 2 keresztneve?
2011. nov. 6. 12:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem valami "E" betűsek :-)
2011. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dóra és Emma tetszik.
2011. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Hanna tetszik a legjobban.

Mi a két másik neve? :)

2011. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fruzsina Zsófia. Szerintem nagyon szép neve van, de ő még is szeretne még egyet. Most 16 éves, szerintetek? Nem fogja később megbánni?
2011. nov. 7. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen hátulütője lesz a dolognak,ami miatt még a 2 keresztnév is szívás: aláírás. Gondoljon majd bele,amikor alá kell írnia,és olvashatóan kell leírnia a nevét!

-bennem ez fel sem merült amikor az Anasztázia Izabella nevet adtam a lányunknak, az amúgy sem rövid és még kevésbé egyszerű vezeték neve mellé. Apukától több mint 2 éve ezt hallgatom :-)

2011. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát... lehet, hogy megbánná később.

Legkésőbb akkor, ha férjhez megy, és mondjuk Kovács Lászlóné Szabó Fruzsina Zsófia Boglárkát kell aláírnia.

Meg amúgy is, elég kevés embernek van három keresztneve. Nehogy kinevessék őt.

Nem lehet, hogy ez csak egy hirtelen ötlet, és majd elfelejti? Vagy honnan jutott ez eszébe?

Viszont ha ragaszkodik hozzá, én a kétszótagos nevek közül választanék, hogy ne legyen annyira hosszú.

2011. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!