Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes megrendelni az Edition...

Érdemes megrendelni az Editions Atlas SA "Játékos ismeretterjesztő" kártyákat a gyerkőc részére? Nem átverés? Megéri?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!

Én most próbálok tőlük megszabadulni! Azt hittem babáknak való, de nagyon nem. Vékony kis vacak papír lapok... Nem éri meg!

2010. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megrendeltem.Azt mondták vízhatlan.Lányomnak(8 hós.)2 perc nem kellet,és szétrágta a kártyát.Csalódtam benne.Azt mondta a csaj,hogy hú de milyen jó.A ló fülét.De a doboz jó amit adnak hozzá!Ha akarod rendeld meg.Én már megbántam.A szekrény tetején csak áll.
2010. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak az 1. küldemény olcsó - ez a "beetetés". Úgy érzed, ez húúú de megéri így. Utána persze már pár db vacakért sokkal többet kell fizetni.NE rendeld meg!!!
2010. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk azt mondták, hogy vízhatlan vastag karton ehelyett egy kalap... a fiam amint a kezébe vette úgy tépte szét és meg csócsálta:) és dobozt is tudtam volna olcsóbban venni...

Szerintem se rendeld meg.

2010. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat!!!

2010. okt. 6. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Én megkaptam az első csomagot 980.-Ft-ért.Beszéltem az ügyfélszolgálattal,25 db küldeményt fogsz kapni 4.280.-Ft áron,2 db-ot 1.580.-Ft-ért,plusz az első 980.- Ft. Ami össz.:111.140.-Ft!!!

Ennyi pénzért már veszek neki többfajta készségfejlesztő munkafüzetet,bár szerintem ezek is jók,csak nagyon drága!!

2010. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen, később én is utána számoltam és leesett az állam... Nagy átverés! Köszönöm szépen a választ!

2010. okt. 26. 08:36
 8/10 anonim válasza:
Üdv.. mégis hogyan tudom lemondani emailban? Mit irjak benne? milyen adatokat? egy ujságban találtam rá erre az átverő cégre és a kódot felhasználva rendeltem.Mi tévő legyek?
2011. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

..én is pont most írtam nekik, hogy hiába próbálkoztak be, én ugyan nem rendeltem semmit, így hagyjanak békén.

Nagyjából ezeket írtam le, csak normálisan megfogalmazva a levelükben megadott ugyfelszolgalat@editionsatlas.ch címre. Ha még utána is fogják küldeni a dolgaikat, megmondom a postásnak, hogy küldje vissza, ugyanis az én esetemben még a cím sem stimmel teljesen..

2011. márc. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kamu az egész cég.. nem kell ezekkel foglalkozni
2011. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!